Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még olyan normális felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan normális felnőtt férfi, aki házasságra, gyerekre, nyugodt életre vágyik?

Figyelt kérdés

( Ha akad, fényképes bemutatkozó levelét privatban várom!)

Sajnos azzal szembesülok minden új ismeretség esetén , hogy még az idősebb férfiak is csak a szexre hajtanak (25+)

Ezt most komolyan kérdezem, nagyon maradi ha én csak nyugodt életet szeretnék gyerekekkel, házzal , kutyával és jó parkapcsolattal ?


2015. ápr. 24. 20:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

27 vagyok, vágyok a nyugodt életre, normális párkapcsolatra, de még nem akarok gyereket és egyáltalán nem szeretnék házasodni.


Fényképes bemutatkozó levelet meg nem fogok írni, mert ez nem egy állásinterjú. Szerintem. Mert ha te így állsz hozzá, az már régen rossz.

2015. ápr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm, aki pedig nem ért egyet vagy nem érti a poént annak nem lett volna muszáj írnia :)

(mellesleg van aki nincs ezen megsértodve és írt privatot )

Nyilván nem allasinterju...de szerintem hazudik aki szerint nem fontos a külső..

2015. ápr. 24. 21:07
 13/21 anonim ***** válasza:
12: Egy szóval nem mondtam, hogy nem fontos... Csak nem mindegy a tálalás. A fényképcsere ígyis-úgyis elkerülhetetlen egy idő után.
2015. ápr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? Azt hittem, már kihaló félben vannak az ilyen gondolkodású nők :P :D
2015. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
23 vagyok, :)
2015. ápr. 27. 05:38
 16/21 anonim ***** válasza:
22 vagyok, de mindenesetre örülök neki, hogy van még ilyen gondolkodású nő, mint Te vagy. :P (előző voltam)
2015. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
mit csinálnának az emberek egy kapcsolat elején? gyerekszobát terveznének? veled is gondok vanna kérdező..
2015. ápr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem kell gyerekszobat tervezni, de azt csak el tudod dönteni, hogy tervezel e kezdeni valamit magaddal?!

Ha szándékosan érted félre a kérdést, nem kell írni... :)

2015. ápr. 28. 08:24
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik, hogy eltervezzük az életünket valakivel 50 évre aztán minden happy. Bár jól hangzik, de baromság, kérdező. Nem adnék a nagy házasságodnak 5 évet se.
2015. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én sem azt mondtam hogy valakivel ... De ha tudom hogy te pl tervezel külföldre költözni, én pedig nem, akkor ez így esélytelen . Kár is elkezdeni.
2015. ápr. 29. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!