Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ez a kettősség nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a kettősség nála?

Figyelt kérdés
Egyszer már a nyarat meg a közös életünket tervezgeti a barátom, máskor meg azt is elfelejti, hogy esetleg a hétvégém szabad és találkozhatnánk... Távkapcsolat és mostanában az én munkarendem jóval sűrűbb, így miattam tudunk kevesebbet találkozni. De most 15-re is tervezett magának programot, mert elfelejtette, hogy ez nekem is szabad nap. Közben meg sokszor már azt tervezgeti, hogy majd milyen lesz a házunk, meg az esküvőre utalgat sűrűn és a nyári tervek is rendszeresek nála. De amikor napokra eltűnik, meg elefelejti, hogy hétvégén találkozhatnánk, akkor én teljesen elbizonytalanodom. Amikor ezt mondtam neki, akkor meg nem is értette hogy mi a gond, hiszen ő szeret és szeretné ha összeházasodnánk. De ilyen bizonytalanságban hogyan?
2010. márc. 14. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkérte a kezed? Mert ha igen, akkor csak hülye. Ha viszont nem... Nos, én alapból azt mondtam volna (tévedés lehetősége mellett), hogy nem lesz ebből semmi... De ha pl. már jegyesek vagytok, vagy ehhez nagyon közel, akkor az mindent megváltoztat...
2010. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen lenne ha csinálnátok egy próbaházasságot? Úgy értem, hogy összeköltöznétek és akkor úgy csinálnátok mintha házasok lennétek. Aztán akkor tudnád tesztelni.
2010. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem vagyunk jegyesek, mert így nem merek igent mondani neki, de ő már többször megkérte a kezem. Nem hiszem, hogy hülyít, mert azt az elején megbeszéltük, hogy csak őszintén van értelme és ha bármelyikünk menni akar, akkor őszintén mondja el és mehet, csak ne hülyítsük egymást vagy megcsalás és hasonlók. Érzem, hogy szeret, csak nem értem, hogy miért ilyen időnként.
2010. márc. 14. 10:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt összeköltöznék vele, szeretném azt érezni, hogy tényleg van esélye a házasságnak. Tudom, hogy manapjás ez nem túl "trendi", de nem vagyok összeköltözéspárti. Vele mégis összeköltöznék, mert a nagyrészt távkapcsolatból adódóan más a helyzet, mintha naponta együtt lennénk, de most még egy összeköltözésre is bizonytalannak érzem magam.
2010. márc. 14. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert önző és nem törődik veled, csak "elméletben"!
2010. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem előfordulhat, hogy egyszerűen csak hiányzol neki. Éltem már párkapcsolatban, tudom milyen szar, simán elhiszem, hogy el akarja terelni a gondolatait, azért szervez programokat és próbál kevesebbet gondolni. Hosszú távú tervekről meg azért beszél sokat, mert szeretne már végre veled lenni.
2010. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem, hogy egyszerűen csak azért is lehet ez, mert néha jól esik neki egy haveros hétvége, és lehet fél, hogy ezt nehezen tudná megbeszélni veled. Pláne úgy, hogy ha mind a ketten ráérnétek éppen, csak ő gondol egyet és inkább a haverokat választja. Próbáld ezt megbeszélni vele... mond el neki hogy bármi is az a program, ha nem szeretne veled éppen találkozni, benne van a pakliban, de akkor legyen őszinte hozzád! Én úgy ténylegesen nem költöznék vele össze, ameddig még azt is "elfelejti", hogy márc. 15. az egész országban márc. 15... Ha lehetőségetek van rá, akkor egy pár hetet, vagy 1-2 hónapot "lakjatok együtt", az sem baj ha egy-két éjszakát otthon töltesz valamiért, csak a nagyját töltsétek együtt, ha lehetséges. Nem kell teljesen összecuccolni, de ebből a pár hétből így is ki fog derülni szerintem hogy van e esélye a házasságnak! Az én másfél éves, boldogságban töltött távkapcsolatomnak pl azért lett vége, mert a heti, két heti találkozások után egy nyáron két hetet töltöttünk együtt éjjel nappal, és beleőrültünk mind a ketten. A végén mosolyogva váltunk el egymástól, mondván hogy baromira félreismertük egymást, hisz abszolút nem illünk össze:)
2010. márc. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most, ahogy olvasom a kérdésed, rájövök, h az én párkapcsolatom is ilyen. De nekem eszembe nem jutott volna ebből kérdést faragni, vagy elgondolkodni rajta, h vajon miért viselkedik így, miért ilyen. Úgy nem tűnt érdekesnek... Szóval nekem az biztonságot jelent, h a párom tervez velem, velem tervez, h még csak tavasz van, de már az őszről beszél, h mi lesz akkor. Mégis, a szürke hétköznapokban nem veszem észre rajta, h nagyon törné magát. Ha jöhetne eggyel korábbi busszal, vagy mehetne eggyel későbbivel, ha itt lehetne egy nappal többet, vagy találkozhatnánk egy nappal hamarabb, azzal nem szokott foglalkozni... Igazából nem tudom, miért van ez így, de erre csak most jöttem rá. Vagyis most tudatosult bennem.

Én tudod, mit fogok tenni? Megkérdezem tőle. H miért van az, h ha megbeszéljük, h találkozunk, és én szeretném, ha jönne hamarabb, sose tud jönni...

Lehet, h a te párodnak is lenne erre oka. Mint ahogy az enyémnek is biztos van.

Lehet, h úgy van vele, h "úgyis találkozunk, nem mindegy, h egy órával hamarabb, vagy később? a lényeg, h együtt legyünk, és szeressük egymást." - talán a pasiknak ez nem olyan fontos, mint nekünk, lányoknak.

Érted, mire gondolok?

Én párom se gondolt bele, h hosszúhétvége, tegnapelőtt jött este, és tegnap ment is haza késő du. (100 km.) Találkozott a legjobb barátjával.

Én meg végtére is örülök, h lesz egy nyugis napom, nem kell csinálnom semmi különöset, egész nap fetrenghetek az ágyban pizsamában. :P

Próbáld meg a javadra fordítani a helyzetet, vmit kikovácsolni belőle. :)

23L

2010. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Próbáld meg a javadra fordítani a helyzetet, vmit kikovácsolni belőle"


Neked igazad lehetne, de ő szegény nem tudja előre, hogy a màsik jön-e vagy nem? Így aztàn nehéz dolog eldönteni, hogy pizsamàban maradjon, vagy kicsonosítsa magàt, esetleg hiàba!

2010. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

09:07-es: De gondolom ha találkoznak, előre megbeszélik, nem? Szóval nem úgy van náluk - ahogy én értelmezem a kérdést - h megbeszélnek egy találkozót, aztán a srác mégsem megy el. (Velem ilyen is volt, mondhatni az is távkapcsolat, mert hiába éltünk egymástól 5 kmre, én koliban laktam vidéken.)

Szóval ha előre tudja, h nem fognak találkozni, akkor vmit kezdhet a szabadidejével.

Ha viszont valóban az van, h nem tud szegény tervezni, mert a fiú egyszercsak kitalálja, h ő nem megy, akkor visszavonom, és neked van igazad...

2010. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!