Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatom a lefele halad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatom a lefele halad a lejtőn?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja vagyok együtt a barátommal, de azelőtt már 4 hónapig beszélgettünk, ismerkedtünk. Minden olyan szépnek tűnt, de most, 5 hónap után eljutottunk egy olyan pontra, hogy alig szól hozzám. Ha igen, akkor is egyszavas válaszokat kapok. Kérdeztem van-e valami gond, de azt mondta, hogy semmi.


Hozzátenném, én mostanáig mindent megtettem, hogy működjön a dolog,sose voltam az a típus amelyik cirkuszol az apró dolgokért. De a családnevét se akarja megmondani, nem akarja kitenni illetve tudatni az emberekkel hogy kapcsolatban van, pedig tőlem elvárta. Még a pillanat hevében belementem olyasmibe is, amivel még vártam volna, ha értitek mire gondolok, és mivel nem volt jó, nemet mondtam a következőre. Kérdeztem hogy emiatt haragszik-e, de azt mondta nem.


Nem tudom. Zavar, mert úgy egyeztünk, hogy mindent megbeszélünk, kommunikáció nélkül nincsen kapcsolat. A barátnőm azt mondja, hülye vagyok, hogy ennyit kínlódok, bizonyítok, de kár lenne érte. De ha így megy, akkor inkább nem kell kapcsolat...


Ti mit tanácsoltok? Még lehet javítani ezen?


2015. ápr. 25. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval 5 hónap után a családnevét sem árulta el? :)
2015. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Azt mondta, hogy majd amikor megváltoztatja. Úgy gondolja, hogy örökbefogadták, és utálja a családját... Azon kívül van két neve, azokat tudom. Bár azt is nehezen árulta el. :)))
2015. ápr. 25. 07:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj Kérdező, de én azt hiszem a kapcsolatotok már elérte a lejtő legalját.

Ha jól sejtem a barátod eléggé zárkózott természetű, és nehezen tud feloldódni.

Te viszont felolvasztottad a körülötte lévő jeget, de a legelső alkalommal porig is "aláztad".

Olyat sikerült mondanod, amit egyetlen fiú/férfi se tehetne ki az ablakba.

Egyszerűen vérig sértetted a büszkeségét, amikor idézlek "mivel nem volt jó, NEMET /!/ mondtam a következőre".

2015. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem zárkozott természetű, csak velem ilyen. És férfi büszkeség ide vagy oda, az első éjszakámat vele töltöttem, pedig még vártam volna. Emiatt is hatalmas vitát csinált, mert még nem akartam... Igazából nem is az hogy nem volt jó, hanem megszeppentem vagy mi. Másnap meg úgy írt rám mintha csak "arra" lennék jó. Ha ezt nem tudja megérteni, akkor mit kellene tennem?


Kedves válaszoló, tisztelem a véleményed, mert meg tudom ezt érteni. Tisztáztam is vele, hogy nem ő a gond, és tudja, hogy őszinte vagyok vele. Most várom, találkozzunk, hogy élőben is tárgyaljuk meg, mert ez így nem jó.

2015. ápr. 25. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!