Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nagyon megbántotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon megbántottam ezzel? 20L

Figyelt kérdés

Szóval a barátomat megkértem,hogy vegye fel a ruháimat mert az engem izgatna.Fel is vette őket vett fel hozzá egy tűsarkút is csak szegénykém izgató helyett inkább mókásan nézett ki, és úgy kinevettem,hogy hazaszaladt :( :/

nagyon megbánthattam ? :(

Visszakaphatom tőle a cuccaim?



2015. ápr. 25. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kamunak tartom.

Meg lennék lepve, ha fel tudta volna venni azt a cipőt.

A női és a férfi méret teljesen különböző.

A női lábfej nemcsak kisebb, de keskenyebb is a férfi lábfejénél.

Tudom hihetetlenül hangzik, de mint pasi, nem tudnám a párom egyetlen cipőjét sem felvenni.

Neki 38-as lába van, nekem nagyobb.

2015. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, akkor nagyon szemét vagy.
2015. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na, őt ne keresd tovább, mert befogtam útszélinek, de jó pénzért viheted te is egy körre a cicafiút :)

meglepő, de nagyon sokan keresik a kis homárt, szóval köszönöm neked, h adtál egy jó pénzkereseti forrást nekem, a kocsik után tényleg nagyon gyorsan szokott futni tűsarokban is

2015. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

akkora kamu mint a ház... mi is csináltunk ilyet de még ha a barátnőm viccből kizár a lépcsőházba (amit majdnem meg is tett a kis szemét :D) akkor is előbb megyek haza meztelenül mint nőnek öltözve :D


és a cipő meg azér nem olyan mert a barátnőmnek 39-es lába van nekem 41-es és simán fel tudom venni a cipőjét, csak k.rvára kényelmetlen!!! ennek ellenére kamuszaga van a dolognak!

2015. máj. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!