Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeled, ha igazságtala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeled, ha igazságtalanul kiabál veled a párod?

Figyelt kérdés
Mindketten erős egyéniségek vagyunk és igencsak erős idegzet kell ahhoz, hogy tolerálni tudjuk a másik bugyuta viselkedését. De amikor egy nap már sokadszorra kell ezt tenni, akkor betelik a pohár. Főleg, ha úgy állítja be a párom a dolgokat, hogy még Ő az, aki mindent megtett a békéért. Valami hülyeség miatt pedig üvöltözni kezd, amiről nem is én tehetek. De ezt már nem lehet elmagyarázni neki, úgyis én vagyok a hibás. Ilyenkor szétrobban az agyam a feszültségtől. Legszívesebben szakítanék abban a percben és fogalmam nincs, hogy miért is nem teszem meg. Pedig a hangulat megvan hozzá! Engedni viszont nem tudok, duzzogok órákig, még akkor is, ha Ő békülni szeretne. Mert igazságtalanság ért.
2015. ápr. 25. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
megba...
2015. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok..
2015. ápr. 25. 13:40
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor leszo...


ez a te verziód

2015. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideig óráig jól kezeltem. De egy idő után ez már odáig fajult, hogy nem szeretettet éreztem iránta hanem utálatot. Nem akartam szakítani vele mert nekünk gyerekünk is volt, de a végén már nem bírtam és szétmentünk. Mindenért én voltam a hibás, még ha ott se voltam akkor is. Eleinte elengedtem a fülem mellett nem foglalkoztam vele, de a végén kitört belőlem minden, és én is osztottam őt. Ez már neki nem tetszett.
2015. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hagyom neki. Az elején kiborítottam, mert amikor elkezdte felhúzni magát, akkor higgadtan olyanokat mondtam neki, hogy bármi problémája van, meghallgatom akkor is, ha normális hangnemben mondja. Vagy hogy ha én megtisztelem azzal, hogy emberi hangnemben beszélek vele, akkor tőle is elvárom ezt.

Egész hamar rájött, hogy kiabálás nélkül is lehet élni. Bár néha azért még előtör belőle.

2015. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!