Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bánok elég jól a párommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bánok elég jól a párommal. Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Az exbarátom kb 1 éve megcsalt és nagyon csúnyán átvert (hatalmasat csalódtam), azóta eléggé megváltoztam. Felvettem valamiféle "védekező viselkedést" és néha egyszerűen nem ismerek magamra, hányingerem van a viselkedésemtől. Az exemnek köszönhetően meggyűlöltem az embereket, nem tudok megbízni senkiben, még a páromban sem...illetve úgy érzem, bízom benne, de néha mégis elbizonytalanodom, félek hogy ő is elhagy valaki másért. A jelenlegi barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, ő az első párom a "nagy csalódásom" óta. Nem akartam pasit, de ő iszonyatosan megfogott, szerelmes lettem. Viszont csodálkozom, h még velem van, mert nem mindig bánok jól vele. Folyton féltékenykedem, pedig semmi okom rá, és megsértődök minden hülyeségen. Ha valami rosszul esik (aminek amúgy nem kéne, csak érzékenyen érint az előző csalódásom miatt), akkor kiakadok...előfordult már az is, h ráordibáltam, és az nagyon rosszul esett neki, el is sírta magát. Ha valamit nem úgy csinál, ahogy én akarom, akkor elkezdek bunkózni vele! Talán mert tudatalatt én szeretném irányítani a dolgokat, de ez így nem megoldás. Valószínűleg nagyon szerethet, mert még velem van. De ha így folytatom, már biztos nem sokáig. Mit csináljak? Hogy változzak meg? Olyan akarok lenni, mint a csalódás előtt...

21/L


2015. febr. 25. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Cumizd le! :) Azt mindenki szereti.
2015. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Jázi :) ***** válasza:
A hibáidat látod, akkor most próbálj meg visszafogni magad/változni.
2015. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Zárd le a múltat magadban és a mostani pasidat büntesd mert az exed egy köcsög volt!

Jól látod,nem sokáig fogja tűrni!

2015. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* ne
2015. febr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Átérzem. Én nem vagyok bunkó csak nem bírom elengedni magam.

Nincs meg az a naivság, amilyen azelőtt voltam. Mindig félek, hogy vége lesz. (de ezzel csak elrontjuk a jelent) Adj neki tiszta lapot! De azért járj nyitott szemmel.

2015. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
néha mikor normális vagy, mondd el neki hogy sajnálod hogy így viselkedsz,és hogy neki kell meginnia a csalódásod levét. sose leszel olyan mint előtte, és sok idő, akár egy év mire igazán nyitottan tudsz viselkedni az új kapcsolatban.
2015. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!