Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem már a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem már a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ez már csak megszokás vagy...?


1 hét múlva leszünk 4 évesek a barátnőmmel.

Pár napja nagyon össze vesztünk és nekem elegem lett mondtam hagyjuk egymást békén vége.

De hiányzott, hogy nem beszéltünk akkor egy kis ideig illetve nagyon nagyon rossz volt bele gondolni, hogy nem leszünk együtt a rengeteg dolgot amik MI vagyunk nem fogjuk többé csinálni. Ráadásul valóban hiányzott nekem de úgy nyugodt is voltam hogy most kicsit nyugi van nincs balhé.


Szerelem már nyilván nincs ennyi idő után de vannak fellángolások amikor mindketten olyanok vagyunk mint a kapcsolatunk elején annyira nyálalunk értitek..:)


Hülye kérdés ez nyilván de szeretem még vagy ez már csak megszokás?


Nem tudom eldonteni.. Bizonytalan vagyok


2015. ápr. 3. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod.
2015. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom. Nem tudom mit érzek. :(
2015. ápr. 3. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem szereted


25F

2015. ápr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 èv az egèsz hosszù idö. Màr nagyon ismeritek egymàst, talàn meguntad? Mert valamit èrezhetel uttàna mert,ahogy ìrtad hiànyzik. Szerintem tervez ùj programot hogy ismèt szerelmesek legyetek. Vàltoztas a sexen is ugy èrtem probàljàtok ki amit eddig nem mertetek.
2015. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset találkozunk és sehogy nem tudunk megoldani több találkát. De hátha valahogy majd ki ötlünk valamit ketten.
2015. ápr. 4. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mèrt nem költöztök össze?
2015. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!