Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent a párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a párkapcsolatban a megcsalás?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 25. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy ejjnye bejjnye Bélám vagy Bözsikám ezí még számolunk otthon
2015. ápr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ez általában páronként mást jelent... valakinek pl. az megcsalásnak számít, hogy ha a párja valaki mással smárol, másnak ez meg sem kottyan, csak az számít, ha pl. a párja lefekszik valakivel... de szerintem a leggyakoribb az elso verzió...
2015. ápr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk megcsalásnak számítana, ha kiderülne, hogy mással csókolóztunk. De ha mondjuk egy buliban lekapja valaki, csak kiröhögném a csajt. Ha pl. olyan szituban történne, amiről tudok (fogadás, iszogatós játék hasonló...) az még poénos is lehet. Egyébként ha kiderülne, hogy csókolózott valakivel, én azt se venném olyan komolyan, az még megbocsátható.
2015. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már csókolózna mással, akkor szexelne is... nekem ez a véleményem. a tisztelet ha nincs meg a másik iránt, akkor nem lehet sokat elvárni...
2015. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam csók illetve intim testrészek fogdosása és minden ami ezeken túl van (a szex mindenféle formája).
2015. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!