Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondott nemet? Mit csinaljak hogy ne gondoljak ra?

Figyelt kérdés
beleszerettem eg fiuba akit kb egy éve ismerek elején nagyon jó haverok voltunk utana szakított a barátnőjével es ő kezedett hozzám másképp közeledni és elmondta h tetszem neki és h szeretne velem összejönni erre én nem tudtam mit mondani és mondtam h nem tudom...erre mondta h jó gondoljamát és ő vár a válaszomra ezek utan találkoztunk végül én úgydöntöttem h próbáljuk meg erre őh mégse mert a barátság fontosabb erre másnap láttam fb.n kapcsolatban van a régi baratnőjével... de kb négy nap után a fiú szakított vele állítólag mert már nem szereti egy-két hónap múlva találkoztunk egy hazibuliban és ő is ott volt én baratnőmmel mentem és a fiú mondta baratnőmnek h megbánta azt h akkor azt mondta h legyünk csak barátok és h már 2 hónapja küzd és hogy én elutasító vagyok és hogy feladja erre én mondtam neki h beszeljünk kimentünk elkezdtünk megbeszélni és mondtam neki hogy ez az ő döntése volt(meg őt picit zavarta a korkülönbség én 18 vagyok ő 22) erre h miért én szerettem volna akkor mondtam hogy igen erre lekapott utana minden jó volt mondta h azért gondoljamát hogy tényleg szeretném.e meg minden mondom rendben erre sokat beszélgettünk a végén hazakisért és mikor elváltunk meg csókolt és én adni akartam neki meg egy csókot erre viccből elhúzta a fejét én ideges lettem és bementem xd (igen ittunk is ) meg alapból kicsit könnyen felkapom vízet erre másnapra volt talink amit lemondott utana. a következő napot is és végül egy hét utan írta fb.n hogy ő mégse akar tőlem semmit meg nem akar elveszíteni...hisz ha összejönnénk és ha szakítanánk akkor elveszítene meg h beszélt egy két emberrel es szerintük nem illikössze meg h szerintük még gyerek vagyok hozzá képest és h nem akar elveszíteni Mindt barátot. de haggyuk ezt a témát mondom oké erre utana találkoztunk parszor mindig hogy meg se ölelem meg mondta "viccből" h adjak neki csókot meg ilyenek... meg az egyik srác egyszer elkezdte nekem mondani h egy ilyen szép lánynak hogy hogy nincs barátja erre ő azt mondta h" lett volna csak egy idióta vagyok" baratnőm megjelent h elhagyta a táskáját én mondom hol?Erre ő h nem tudja elkezdtük keresni mondtam neki megnézem neme utközben hagyta el erre a fiu velem jott elkezdtunk beszelgetni mire megszolal h nem fogom meg a keket mondom nem xd meg h adjak neki csokot meg ott volt eg lany aki osszeakart vele jonni es mondta h eselytelen mert lany meg csam 15 es akkor inkabb mar velem jonneossze de miert mond nekem ilyeneket?nem ertem eddig azt hittem a korom volt a baj de rajottem h en hiszen most összejött egy velem egyidos lanyal es nem tudom ot elfelejteni azota nem is beszelunk nem is talalkoztunk miota vele egyutt van.mit tegyek h ne gondoljak ra?
2015. ápr. 26. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert nem tudsz írni. Ha tudnál írni, talán végig is olvasnám.
2015. ápr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mondatvégi írásjelek használata esetleg?...Jó hosszú mondat lett...
2015. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!