Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tetszem neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Körülbelül másfél hónapja az egyik ismerősöm elmondta nekem hogy egy srác egyfolytában rólam beszél. például hogy csakis miattam nem hagyja abba a közös hobbinkat és hogy olyan jó velem beszélni meg minden. 1 hónapja rákérdeztem hogy igaz-e de ő azt mondta hogy nem igaz sőt még meg is haragudott rám. azt mondta hogy az ismerősöm csak hazudik. Amúgy hozzá teszem hogy az a bizonyos ismerős szerelmes belém szóval miért hazudna ilyet? ráadásul tudja hogy a srác nekem is tetszik.

Viszont most teljesen tanácstalan vagyok mert azóta a srác nagyon bunkó megjegyzéseket tesz. Megkérdeztem hogy haragszik-e erre azt mondta hogy nem tudja -.-" amikor érezte hogy kezdem unni hogy csak ennyit ír azt mondta hogy lehet haragszik de ennek mi értelme??? és most kb. egy hónapja nem is szólunk egymáshoz. A barátnőm mondja hogy sokat bámul engem. Sőt, még az is mondja aki erről az egészről nem is tud. Mit tegyek? Mert elmondani amúgy se fogja ha úgy van.Meg nem is biztos hogy úgy van. Szerintetek?


2015. ápr. 26. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak látja rajtad, hogy ő neked nem.
2015. ápr. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de épp ez az hogy nekem is tetszik ő
2015. ápr. 26. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg úgy csinálsz, mintha nem tetszene.
2015. ápr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lóxart, 1-es (3-as). Pont ő csinál úgy, mint akinek nem tetszik a csajszi. Később meg fogja bánni, de ezzel nem tudsz mit csinálni, értelmezhetetlen viselkedés, kb. mint a 0-val osztás.
2015. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!