Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi háromszög, segítség?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi háromszög, segítség?!

Figyelt kérdés

Röviden,tömören:

Van egy fiú akivel 13honapig voltunk együtt, de szakítottunk, egyeb párkapcsolati problémák miatt amiket akkor nem tudtunk megoldani.most legyen a neve X. Aztán megismertem valakit, aki minden szempontból tökéletes, viszont X miatt nem tudom szeretni teljes szívemből, mert X még szeret ,de nem tudja mit akar. megbeszéltünk egy találkozót 7honap mulvara, egy helyre egy bizonyos időpontban, es aki ott lesz annak igazan fontos a masik es megoldódik minden.

Viszont nem tudom mi lenne a helyes. Várni X re 7hónapot, a masik sráccal lenni es megpróbálni újrakezdeni, vagy a masik sráccal lenni de közben varni azt , hogy leteljen a 7 hónap.. Mert ha letelik es ott talalkozu,k es mindketten ott leszünk akkor az életem legkülönlegesebb dolga lenne, viszont ha X nem lesz ott, elpocsekolt 7honap.. Mit tegyek?


2015. ápr. 26. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy napot sem várnék olyanra, akivel egyszer már szakítottam.
2015. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt akkor csak nekem nem sikerült megértenem?
2015. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem most szakitottak 5 ev utan. Bar meg szeretem, de mar sosem lenne a regi ha ujra kezdenenk. :(
2015. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Legalább egyenlő szárú háromszögről van szó? Mekkora a két szár által közrezárt szög?
2015. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: derékszög még hiányzik.
2015. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: A derékszög véletlenül nem 90°?
2015. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló lelki problémái vannak a prostituáltaknak is. X kuncsaft ugyan jól fizetett, de büdös volt és sokáig tartott, Y kuncsaft ápolt volt, rövid időt vett igénybe, de keveset fizetett... most mit csináljon a szolgáltatást nyújtó ??
2015. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy miért szakítottatok mert ha mondjuk hűtlenség az oka (akár te vagy X volt az) akkor én hagynám az egészet.

Azonban ha más oka akkor is elgondolkoznék a dolgokon mert 7 hónap az nagyon sok, viszont az biztos h most kell eldöntened mert te azért félsz nem együtt lenni Y-nal mert félsz tőle h elpocsékolt idő lenne ha X nem lenne ott, viszont ha meg együtt leszel Y-nal aztán mégis 7 hónap múlva X-et választod na hát akkor meg Y-nak lenne elpocsékolt idő és neki nagyobb igazságtalanság lenne, mert a te döntésképtelenséged miatt fecsérelt 7 hónapot egy olyan lányra aki mást szeret.

Szóval az én szubjektív tanácsom igazából az lenne hogy hagyd szegény Y-t mert annál nincs rosszabb mikor szeretünk valakit és ő nem tud minket szeretni más miatt. Ha X neked olyan sokat jelent h várnál rá 7 hónapot és nem tudsz az iránta érzett érzéseid miatt mást szeretni akkor várj.(plusz nem hiszem h X díjjazná ha megtudná h addig mással voltál)

2015. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!