Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet a következő :

Barátnőmmel ugyan még csak 9 hónapja vagyok együtt de már évek óta ismerjük egymást tehát az ismertség nem újkeletű viszont az életünk most egy kereszteződéshez ért .

Ő továbbtanulni megy a fővárosba míg én dolgozóként egy elég jól fizető munkahelyen vagyok amolyan megbecsült emberként ( ha ilyet lehet állítani ) és feljött a dilemma hogy ha őt felveszik akkor merre tovább ?

4,5 évvel idősebb vagyok és itt már van egy berendezkedett életem és tudok egyről a kettőre lépni míg neki a tanulás a kötelessége de távol kerül tőlem 250km-re . Próbáltam hasonlóan fizető melót találni eddig sikertelenül sajnos és ha nem járok sikerrel a továbbiakban akkor az őszt távol kezdjük egymástól.

Azt mondja tartsunk ki egymás mellett hiszen rám építi a jövőjét és ezzel én is így vagyok viszont féltem , főleg a fővárostól . Megbízok benne mégis ott az a bizonyos kisördög hogy mi van ha annyira elviselhetetlen lesz a hiányom , hogy egy srác elcsavarja a fejét és felkelt benne érzéseket . Így már jártam régebben ezért kicsit félő pont ez számomra ezért a bizonytalanság . Eddigi barátait sosem csalta meg ez viszont a maximális bizalomra ad okot . Jelenleg úgy állunk , hogy ő Pesten én vidéken és hétvégente meg együtt de kicsit parázok , hogy a fővárosi közeg ( nem lehúzni akarom a pestieket :) ) na és az egyetemi közegben majd jön más aki mindig ott van vele vagy el tudja a fejét csavarni hiszen csak új hely , új impulzusok , új élmények/lehetőségek .


Ti ilyen esetben mit tanácsoltok ?

Lekezelő és hülye válaszokat nem kérek azok nélkül is megvagyok :)



2015. ápr. 26. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Valakinek engedni kell,különben a távolság szétszakit titeket,ő pedig találni fog olyan palit aki minden nap mellette lessz,higy nekem!
2015. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen én sem hiszek teljesen azokban a kijelentésekben hogy kibírja a távolságot. Én már megéltem pár dolgot mondhatni kibírnám de ő talán nem .

Engednék én de a vesztembe sem rohanhatok hogy itt hagyjak mindent a bizonytalanért. ( munka téren )

Próbálok alkalmazkodni . Köszönöm a választ :)

2015. ápr. 26. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen!
2015. ápr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köztünk a párommal mindig is 200 km volt, sőt, azóta másik országban dolgozik, mégis együtt maradtunk (lassan 7 éve). Valakinél jól működik a távkapcsolat.

Ő nem tud olyan helyen tanulni, ami hozzád közelebb van?

2015. ápr. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!