Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Bele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Bele fogok ebbe őrülni.

Figyelt kérdés

Megismertem egy sracot nem olyan regen, nagyon joban lettunk irto sokat beszelgettunk, ugy ereztem tetszem neki, nekem o nagyon tetszik, talan szerelmes is vagyok bele...csudajol alakult minden, majd valahogy egy masik csaj kepbe kerult, es ugy erzem elront mindent ami eddig koztunk volt es mar a srac is eleg jol elvan a csajjal.. nem tudja a srac hogy nekem mennyire tetszik..ugy gondolom ha meg most csinalok valamit tudok valtoztatni ezen a helyzeten de mit tegyek?

kerlek segitsetek valahogy, iszonyat elkeseredett vagyok es tanacstalan

18/L


2015. ápr. 26. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
MONDD EL NEKI
2015. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
légy őszinte és szard le csak hagyjad hogy az élet döntsön
2015. ápr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt lehet, hogy csak kibírni lehet. Ő előbb-utóbb eldönti, hogy kivel akar lenni. Annak szerintem hosszú távon nincs értelme, hogy másmilyen legyél mint amilyen vagy, csak hogy számára izgalmasabbnak tűnj.
2015. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!