Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben kisebb az esélye, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Ugyebár 2 féle férfi típus létezik. Az egyik érzelmek nélkül is képes más nővel is ágyba bújni, a másik fajta férfinek érzelmek kellenek ahhoz, hogy testi kapcsolatot tudjon létesíteni. Bár az utóbbi ritka, de az én férjem ebbe tartozik bele. Pl. mikor még engem nem ismert, volt egy kapcsolata, ahol nem működött a szex, mivel nem szerette a nőt. Meg azt is mondta nekem, hogy persze régen meglátott egy csinos nőt, akkor felizgult rá, de tudja magáról, hogy nem ment volna érzelmek nélkül a szex (ez még előttem volt).
2015. ápr. 27. 08:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
fellángolás, de attól még tud szexelni érzelmek nélkül... miért merül fel benned, hogy megcsal?
2015. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Kedves 11-es, félreértetted.

Tudom, hogy nem csal meg.:-) Ő nem is tudná elrejteni,ha megcsalna,rögtön látnám rajta,hogy máshogy viselkedik.

Még a mai napig látom a szemében az a csillogást, mikor rám néz, de ezt ismerősök is mondják, hogy nagyon látszik, hogy szeret.


Visszatérve a kérdésedre,megbízom benne, nem emiatt tettem fel a kérdést, csak kíváncsi voltam a reakciókra.

2015. ápr. 27. 09:49
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
elhiszem, hogy nem csal meg, de miért jó az neked ha csak azért nem csal meg mert állítólag érzelem nélkül nem megy neki?
2015. ápr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
ez azért rosszabb, mert így ha "véletlenül" közelebb kerül valakihez (akár munkahelyen vagy bárhol) és kialakul valami érzelem, akkor nem csak egy félrelépés történik, hanem új életet kezd vele.
2015. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Azért írtam, hogy nem tudna szerintem szexelni érzelmek nélkül, mert mikor mi megismerkedtünk kellett hozzá pár hónap, hogy egymásba szeressünk és csak akkor működött köztünk a szex. Ez volt a lánnyal is, aki előttem volt neki, hogy nem működött ott sem a szex, mert nem voltak érzelmek. Ezt úgy írom, mert vékony vagyok és elég formás, szóval azért átlag feletti alakom van és a férjem is jóképű, de mégis idő kellett. Szóval nem minden csak a külső. Persze az megfog, de a belső tart meg csak igazán.
2015. ápr. 27. 09:56
 16/30 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy egy ember egyszerre 2 emberbe szerelmes tudna lenni. Nyilván ez úgy működne, ha belőlem előbb kiszeretne és utána beleszeretne a másikba.

Vagy szerintem ez akkor jöhetne szóba, ha mondjuk köztünk már nem működnének a dolgok és valakit megismerne, akivel egy hullámhosszon vannak.

De szerencsére működik a dolog eddig köztünk.

2015. ápr. 27. 09:59
 17/30 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es, ha meg csak "simán" félrelépne, azt sem nézném el neki. De ezt mi megbeszéltük. 1 megcsalás és vége a kapcsolatunknak, ezt egyikőnk sem tudná elnézni. Nem tudnék utána már újra megbízni benne. Mindig az járna a fejemben, hogy mikor teszi meg újra, mert ha már 1x megtette, akkor benne van a pakliban hogy 2x vagy többször is.
2015. ápr. 27. 10:01
 18/30 anonim ***** válasza:
44%
6-os válaszolónak volt igaza :)
2015. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

19-es most ez miért olyan hihetetlen??

Igen, így volt, még akkor is ha nem hiszed el.

Nálunk is ez volt az elején, hogy csak félig-meddig állt fel. Most meg 6 év után napi 2x-i szex simán van.

2015. ápr. 27. 10:07
 20/30 anonim ***** válasza:
72%
tehát magyarul az elején nem állt fel rád neki és azt mondta már volt ilyen előtted is :D és azért történt mert nincsenek még érzelmek?
2015. ápr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!