Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben az esetben kisebb az esélye, hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Ugyebár 2 féle férfi típus létezik. Az egyik érzelmek nélkül is képes más nővel is ágyba bújni, a másik fajta férfinek érzelmek kellenek ahhoz, hogy testi kapcsolatot tudjon létesíteni. Bár az utóbbi ritka, de az én férjem ebbe tartozik bele. Pl. mikor még engem nem ismert, volt egy kapcsolata, ahol nem működött a szex, mivel nem szerette a nőt. Meg azt is mondta nekem, hogy persze régen meglátott egy csinos nőt, akkor felizgult rá, de tudja magáról, hogy nem ment volna érzelmek nélkül a szex (ez még előttem volt).
2015. ápr. 27. 08:39
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
21-es. Neki már tetszettem kezdetektől, de 4 hónap múlva éreztük azt mindketten, hogy egymásba szerettünk.
2015. ápr. 27. 10:13
 22/30 anonim ***** válasza:
28%
6 év után napi két szexuális együttlét, az több, mint maga a földi paradicsom. Ha ez tényleg így van akkor a párod a legszerencsésebb férfi a világon.
2015. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
86%
őszintén szerintem ti örökre együtt maradtok ilyen boldogságba :) ha mindig mindent elhiszel továbbra is, baj nem lehet ;)
2015. ápr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy viccesnek találod, de én már hallottam ilyesmiről...
2015. ápr. 27. 10:14
 25/30 anonim ***** válasza:
72%
Velem akkor fordult elő ilyen (lehet nevetni :.D) mikor még exemre voltam rágerjedve, új párom iránt nem volt meg az a vágy.
2015. ápr. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

28-as, csak itt az van, hogy előttem a lánnyal már 1,5 éve szakított és alig 1 hónapos kapcsolat volt. Szóval futó kaland! Erre ki az a pasi, aki még emlékszik?

Jó lehet azért emlékezett max rá, mert az volt az első lány neki.

2015. ápr. 27. 10:25
 27/30 anonim ***** válasza:
72%
én mikor sokat hokiztam xD
2015. ápr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
bár gondolom a Te párod azt sem szokott sohasem.
2015. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
64%

"Akkor szerinted miért voltak problémái? "


nem tudom, ezer es egy oka lehet a merevedesi problemaknak, lelki vagy fizikai eredetu is lehet, de az nem hogy nem volt meg az erzelmi hatter.


A ferfiak maskepp vannak bedrotozva, te meg hazudsz magadnak.

2015. ápr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
62%
Én csak azt nem értem, hogyha minden ennyire szuper, akkor minek gondolkodsz ilyeneken.
2015. ápr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!