Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá az összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az összeköltözésre? (a többi lentebb )

Figyelt kérdés

Tudat alatt szeretnék rà hatni, hogy ő ajànlja fel azt, hogy költözzek hozzà.

Pl. miket kellene tennem, h megforduljon az összeköltözés a fejében.



2015. ápr. 27. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos h örülni fog neki, de kérdezd meg, hogy mik a tervei a jövőtöket tekintve.
2015. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle? Az sokkal egyenesebb minthogy így ki akard belőle csikarni a dolgot.
2015. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
100%
ált az egyenes a legrövidebb út. Az már régen rossz ha vki bmire rá kell venni egy kapcsolatban.
2015. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
En felmentem a baratomhoz es ott maradtam. Nekem bejott. A ruhaim es a tobbi dolgaimat aprankent felhordtam.
2015. ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még korainak tartom. de màr tényleg úgy élünk! Alig vagyok itthon de ezt nem is bànom.
2015. ápr. 27. 19:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarná már javasolta volna.Annyit tehetsz,hogy "véletlenül" elejtesz egy megjegyzést amiben benne foglaltatik,hogy neked nem lenne ellenedre.Ha ennek nem lesz semmi hatása akkor szándékosan kerüli ezt a témát és nincs miben reménykedned.
2015. ápr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4-es vàlaszoló :) aziggen! Mennyi idő utàn? Beszàltàl minden költsègbe stb?
2015. ápr. 27. 19:29
 8/10 A kérdező kommentje:

6-os. Köszönöm! :)

Azt nem is mondtam, hogy van kulcsom is a lakàsàhoz.

2015. ápr. 27. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Kerdezo- a lakas az ove volt, igy en semmibe nem szalltam bele. Jartunk es elsobb penteken-szombaton-vasarnap maradtam ott, aztan valahogy odakoltoztem. Persze azert tedd magad nelkulozhetetlenne, es biztos hogy a baratodnak is akarnia kell hogy hagyja hogy bekoltozz teljesen, de valahogy nalunk ez olyan spontan ment.
2015. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem semmi :) Remélem én is így jàrok hamarosan. Minden adott :) A kérdésem nagyvonalakban, hogy írnàd le a nélkülözhetetlenséget. Tipp? Nelem is van. de kivàncsi vagyok.

A pàrom am. nagyon hàzias, önàlló, főzni is tud. Főztem màr én is neki :) meg sütöttem is nàla. Tetszett neki. csak nem akarom túlzàsba vinni, hisz még nem lakom ott.

2015. ápr. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!