Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elrontottam és elpazar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elrontottam és elpazaroltam az eddigi életemet? Nem éltem ki magam? Kiöregedtem?

Figyelt kérdés
Volt olyan, aki azt mondta nekem hogy nem éltem ki magam, mert kimaradtam sok dologból. Tini koromban nem jártam bulizni, nem fogyasztok alkoholt, még cigizni se cigiztem soha, de kipróbáltam. Nem volt sok pasim, de akik voltak is, azok is hamar leléptek. Ráadásul még szűz is vagyok 23 évesen, amit tök gáznak érzek. Félek hogy egyedül maradok örökre.
2015. ápr. 27. 21:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
23 éves vagy, most kezdődik igazán az élet, a múlton kár keseregni, az soha nem jön vissza..., ellenben a jövődet elronthatod a múlton való szomorkodással.
2015. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne félj most jönnek majd a privik. Amúgy nem gáz, addig amíg nem érzed emiatt felsőbbrendűnek magad.
2015. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha te bánod akkor elrontottad de én is ugyan ilyen vagyok és én nem bánom 21/f
2015. ápr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy rontottad el, nem maradtál le semmiről se. Ne gondold, hogy a sok buli, meg cigi és a velejárók jelentik a jó életet. Biztosan megtalálod a párod, nem függ ez annyira a kortól.
2015. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért érezném magamat felsőbbrendűnek? Hülyeségeket írsz.
2015. ápr. 27. 21:05
 6/12 anonim ***** válasza:
23 évesen még előtted az élet. Légy pozitív! Ez már nem a középkor ahol vénséges matrónának számítanál.
2015. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez az ellenkezője annak, ami én vagyok

nagyon korán kezdtem mindent, és mostmár kb annyi az életcélom h igyak rendesen, szexeljek összevissza és ennyi

sok mindent túléltem és átéltem, és azt mondom jobb ez így

de mérlegelj, előtted sok van még :))

2015. ápr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5: Állítottam én olyat, hogy annak tartod magad? Hülyeségeket írsz...
2015. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi,fogsz Te még farkat a kezecskédben :D

Pusz

2015. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 vorarlberna ***** válasza:
Boldog lennék, ha újra 23 szingli szűz lennék, aki nem ivott dohányzott és narkózott tinikorában, minden vagyonom és működő belső szerveim odaadnám érte. Értékelhetnéd magad jobban! Ezt nem rosszból kiáltom feléd....
2015. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!