Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elrontottam és elpazar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elrontottam és elpazaroltam az eddigi életemet? Nem éltem ki magam? Kiöregedtem?

Figyelt kérdés
Volt olyan, aki azt mondta nekem hogy nem éltem ki magam, mert kimaradtam sok dologból. Tini koromban nem jártam bulizni, nem fogyasztok alkoholt, még cigizni se cigiztem soha, de kipróbáltam. Nem volt sok pasim, de akik voltak is, azok is hamar leléptek. Ráadásul még szűz is vagyok 23 évesen, amit tök gáznak érzek. Félek hogy egyedül maradok örökre.
2015. ápr. 27. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Igen elpazaroltad. 23 évesen már sírhelyeket kéne nézegetned.
2015. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Haha, én is hasonló helyzetben vagyok. Szinte kísértetiesen hasonló gondolatok szoktak cikázni az én fejemben is. Én arra szoktam gondolni, hogy ha még nem is találkozom soha az igazival, még mindig jobb egyedül, mint társas magányban tengődni, valaki olyannak az oldalán, akit nem is igazán szeretek, hanem mondjuk csak kényszerűségből választottam. Aztán az egyedüllétnek is megvannak a szépségei, sokkal több szabadidőd marad, fejleszheted magad, sportolni járhatsz, amire mondjuk egy társ mellett nem jutna időd. Az alkoholt és a cigit ne sajnáld, egy sor egészségügyi problémától kíméled meg magad, aminek a hasznát majd úgy 20-30 év múlva látod, mikor majd mások sorra betegeskedni fognak körülötted, te addig vígan élsz. Amúgy meg ne tévesszem meg a sok "álompár", akik mind azt próbálják elhitetni, hogy azta, milyen jó nekik. Nagyon sok ember csak megjátsza magát, hamis képet fest magáról, miközben ki tudja, mi rejtőzik a felszín alatt, milyen is valójában az élete.
2015. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!