Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki azt pedzegetik h X Y-nak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azt pedzegetik h X Y-nak mér nincs b nöje v pasija és jön az elméleteivel az komolyan elmebeteg?

Figyelt kérdés

Mer komolyan vérlázító h 1 mi köze akárkinek is más magánéletéhez mér gondolja azt h rá tartozna AKÁRMI is más privát életéből.

És 2 mi jogon gyártja az agyament elméleteit h ja biztos h meleg v kattant v antiszoc, leszbi....

És h ha nem kapcs fanatik akkor mi van már nem is ember ?



2015. ápr. 28. 00:33
 1/9 Las Vegas ***** válasza:
0%
Önnek orvosra van szüksége...
2015. ápr. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Igazad van. Ülj le egyes, te homár.
2015. ápr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az írásodból, reakciódból tényleg az jön le, hogy valami nem kerek...
2015. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező, ezt én sem értem az emberekben.
2015. ápr. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kapcs fanatik? :D

Ez mégis milyen kifejezés. Annyira irritál ha valaki nem tud Magyarul kerek mondatokat megfogalmazni. Ha már ide születtél legalább akkor írj helyesen és szép megfogalmazással ha kérdezel valamit idegen emberektől. Szerintem ha elolvasod a válaszokat rájöhetsz milyen értelmesnek gondolnak itt az emberek.

Elhiszem ez a szleng nagyon menő nigga yollo swag meg minden de az isten szerelmére...


Elnézést de kikívánkozott :)

2015. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pasi, de kösz a homározást.
2015. ápr. 28. 01:07
 7/9 anonim ***** válasza:
5: rövidítésnek elmegy. Kapcs. Fanatik. = kapcsolat fanatikus
2015. ápr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, te is gyárts elméleteket, hogy mások miért vannak együtt: kapcsolatfüggők, egyedül értéktelennek érzik magukat, egyedül életképtelenek, csak a pénz miatt, érdek miatt, csak hogy ne szólják meg hogy nincs senkije, stb.
2015. ápr. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2015. ápr. 30. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!