Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esett volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esett volna?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük, hogy átjön hozzám nyolckor és megnézünk pár filmet meg ilyesmi. Elötte szólt, hogy még nála van egy barátja, de nem marad sokáig. Aztán nyolc után valamivel írt, hogy még mindig ott van a barátja, kilencre tud csak jönni. Mondom persze, nem baj. Ezután kb. félóránként rámírt, hogy ne haragudjak, mindjárt jön, és ez ment tizenegyig.

Nekem nincs annyi ismerősöm, mint neki, de ma szívesen beszélgettem volna valakivel, és ha nem hagy így lógva akkor esetleg találkozhattam volna egy baráttal, vagy akármi. Mondtam neki, hogy máskor tegye már meg, hogy szól ha csak sokkal késöbb ér rá. Bocsánatot kért, tényleg sajnálta, meg nem is olyan nagy ügy, de azért mégis rosszul esett, hiszen előre megbeszéltük, ráadásul nem is én hoztam fel, hogy találkozzunk. Vagy szerintetek korrekt volt, mert mégsem arról volt szó, hogy elfelejtette?

19/L



2015. ápr. 28. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván rosszul esik az ilyen, de lépj túl rajta. Bocsánatot kért, majd bepótoljátok, ennyi.
2015. ápr. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én lehet, h elküldtem volna a barátomat, sőt biztos, ha elígérkeztem, de tényleg felejtsd el ezt neki, ha nem mindig így csinálja
2015. ápr. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
előfordul néh ez. A te oldalad is érthető, de kár rúgózni ezen, hisz elnézést kért.
2015. ápr. 28. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyet. Úgy vagyok vele, hogy tiszteletben tartom mások idejét, de ezt fordítva is elvárom.

Tehát korrektebb dolog lett volna, ha nem az agyadat húzza, és hiteget, hogy mindjárt indul. Hanem megbeszéltek egy másik időpontot a pároddal és így te is tartalmasabban tölthetted volna az idődet, mint ahogy írtad is, talalkozhattál volna egy barátoddal és nem pedig otthon várod.

2015. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!