Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bulizás? Nem szeretek bulizni!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizás? Nem szeretek bulizni!

Figyelt kérdés

Nem szeretek szórakozó helyekre járni( 16/ L ) a párommal fél éve vagyunk együtt. Ő néha-néha eljár a barátaival.

De én ezekből ki akarok maradni mert akkor az lenne hogy mindenhol ott vagyok sőt a mai fiatalokat igen utálom amiért korukhoz illően nem jól viselkednek..Utálom az alkoholt és a tömeget. Nem tudom szakított-e valaki már e miatt a barátnőjével vagy nem tudom..de ez az én döntésem hogy nem akarok járni..szerintetek gáz?


2015. ápr. 28. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretsz nem mész ennyi. Csávódnak nem tetszik koptasd le.
2015. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szeretem őt.

Őt is csak azért engedem egyedül mert bízok benne ha nem bíznék biztos hogy mindenhol ott lennék.

2015. ápr. 28. 16:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked nem muszaj buliznod. Ha a baratod szereti had menjen, neha-neha menj el vele azert de csak az ilyen szolidabb bulikra es kesz. Emiatt nem fog szakitani veled :)

18/L

2015. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, viszont néha azért menj vele szórakozni akkor is ha nem jön be a dolog. Érdekes kapcsolatok szoktak születni szórakozóhelyeken. Sajnos én is tettem már tönkre több éves kapcsolatot, mikor a srác bulizgatott velem mindig, és elfelejtett szólni a barátnőjéről, aki sose volt ott. A rendes srácok is elcsábulnak ám.
2015. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak fiúban :)

Szerencsémre ilyen gondolkodású lányt találtam én is, mint te :)

Szóval nem vagy egyedül ;)


18/F

2015. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sőt még a szüleim sem nagyon akarnak engedni nem is feszegetem a határokat..:)

Ha igazán szeret ilyen apróságért nem hagy el. :)

2015. ápr. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!