Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai párkapcsolatok valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok valóban nem az érzelmeken alapulnak, hanem az érdekeken?

Figyelt kérdés

Pasi társaimnál is az van, hogy kell csaj, meg nincs csajom, meg ha nincs szex egy kapcsolatban, akkor jön az hogy minek neked barátnő, meg mutogatni haveroknak stb.

A nőknél is jelen van, hogy egzisztencia, helyes pasi stb.

Olyan kapcsolatok már nincsenek, hogy rossz az ágyban, szerencsétlen, szegény az illető, de nem baj, mert SZERETEM.


2015. ápr. 28. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem szamítana hogy szegeny (csak ha tenyleg nagyon szegeny pl szakadt ruhak), nem baj ha rossz az agyban majd belejon...


De úgylatszik nekik igen.

2015. ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyikből van eleg sok.
2015. ápr. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát azért alapvetően az emberek olyanokba szeretnek bele szerintem, akiknek van elég jó tulajdonsága, ez nem azt jelenti, hogy érdekből vannak a másikkal. Az anyagi helyzet engem sem érdekel, de azért ha a másik egy buta, szerencsétlen ember lenne aki még az ágyban is pocsék, az elég kiábrándító lenne, hosszabb távon nemigen fenntartható a szerelem, ha ezt látom, hogy ilyen a másik.
2015. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyire buta álltalánosítást ritkán látni....

H a francba ne lenne.... GOndolkozz már...

Én is egy élő példa vagyok közeli ismerőseim közül mindenki.

2015. ápr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én barátomnak nincs sok pénze,de ami van, abból is igyekszik venni nekem valamit, míg más gazdag sznob pasik folyton a pénzen lovagolnak és magukra költenek. Az ágyban sem a legjobb a barátom,de mégis szeretem úgy,ahogy van. (volt olyan barátom, aki gazdag volt, saját lakás,autó,de egyszerűen nem fogott meg benne semmi,felszínes volt,nem éreztem iránta),én érzelmekre alapozok és arra, hogy ki milyen természet. Van ilyen is,látod.
2015. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!