Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek ellenére is elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek ellenére is elmondjam neki hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiut egy honapja, nagyon szimpi volt meg minden, hamar joban lettunk,sokat beszelgetunk. Mar kb 2 het utan ugy ereztem szeretem, mara mar biztos hogy szerelmes vagyok bele...tenyleg ugy erzem o a masik felem... jol megertjuk egymast ezzel nincs is baj, de sajnos par napja osszejott egy masik lannyal..iszonyatos traumakent ert engem, minden nap sirok miatta nem tudom ezt elfogadni :( Az egvilagon senki nem tudja mit erzek iranta, o meg aztan foleg nem, teljesen haverj viszonynak fogja fel mindenki es maga a fiu is,na meg o alapbol nem egy romantikus tipus.. Az forog most az agyamban hogy elhivom valahova es elmondom neki hogy szeretem, hiaba hogy van baratnoje..most megyek erettsegizni es valamit tennem kell mert ilyen allapotban, igy osszetorve nem menne..:( Szerintetek elmondjam neki, vagy nagyon gáz lenne? mire számítsak?

18/L


2015. ápr. 27. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig válaszd az egyenes utat... Mond el neki bátran. Lehet ő is így érez irántad titkon. Hajrá. 24F
2015. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Iszonyuan felek elmondani is,nemtudom hogy ezzel javitanek e a helyzeten vagy rontanek.. a lany biztos hogy nagyon szereti ot, a fiu is a lanyt szerintem de ez nem annyira egyertelmu..mindenesetre attol is nagyon felek hogyha elmondanam neki elveszitenem meg a baratsagunkat is vagy kirohogne vagy ilyenek :(
2015. ápr. 27. 17:35
 3/4 anonim válasza:
én ugyanebben a szituban vagyok csak itt én vagyok a fiú én is nagyon félek elmondani mennyire szeretem én is csak szemezek vele írj rám privátba hátha tudunk egymásnak segíteni ès tanácsot adni hogy mit szeret a másik fél. :)
2015. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak akkor mond el a fiúnak hogy szereted, ha nagyon jó baráti kapcsolatban vagytok, így hogy csak 1 hónapja ismered hát nem tudom... lehet ő nem gondolja olyan mély barátságnak a kapcsolatotokat. Én a helyedben csak akkor mondanám el neki hogy szeretem, ha nagyon sokat beszéltek amúgy is. Ez azért is lenne jobb, mert legalább ő látja, hogy mi a helyzet, ha esetleg nem érezne úgy irántad mint te iránta, akkor ő is úgy fog állni hozzád, pl. nem mesél neked a barátnőjéről, nem keres sokszor, stb. Attól ne félj ha kinevet, ha kinevet, akkor elég gyerekes...akkor örülj hogy nem lesz köztetek komolyabb. Ha nem mondod el neki, akkor őrlődni fogsz sajnos. De választanod kell, vagy saját magadtól elfelejted és feladod.. nem keresed.. vagy elmondod neki és lesz ami lesz. Sajnos így is úgy megfog szakadni a barátság vagy ez az ismertség kicsit: ha elmondod neki, akkor lehet azért, ha nem mondod el neki, akkor azért mert igy nem fogsz tudni túllépni rajta.

2015. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!