Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szules utan maradt rajtam +10kg ez tenyleg ok arra, hogy a ferjem megcsaljon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 09:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát... a gyereknevelés kategóriában nagyon-nagyon sok olyan nő van, akiken az egy dolog, hogy van plusz 10 kg, de úgy gondolják, hogy szültek egy gyereket és megengdehetik maguknak, hogy kinyúlott melegítőben, XXXXL-es foltos pólóban, zsíros hajjal, szőrösen, smink nélkül éljenek hátralévő életükben. Ez persze, h nem tetszik a pasiknak. Hazudik, akinek ez bejön!


A plusz 10 kg az mennyi alap kg-n van rajta??? Mert nem mindegy, hogy most 60 vagy 90 kg vagy...

2015. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Adhat rá okot, ha neki a vékony sportos nők jönnek be, de biztos nem csak ez az egy ok létezik.

Lehet hogy megtetszett neki stb stb. Ez persze nem jobb, de gondolom nem csak a te +10 kilód az oka.

2015. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már vagy milliószor leírtam, de azóta sem értem. Annyi normális férfi van a világon, honnan szedik a nők ezeket az orbitális fa* szkalapokat?

Az az igazság, hogy +10 kiló nélkül is megcsalna, ezen kár szépíteni.

Te egy ilyen alaknak szültél gyereket, ki milyet szakít, olyat szagol.

2015. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!