Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girls are ridiculously shallow kérdése:

Ha egy lány egy teljesen egyértelműen kamu indokkal szakít?

Figyelt kérdés

Akkor érdemes pár hét elteltével, ha már kicsit leülepedtek a dolgok, megkérdezni, hogy valójában mi volt az indoka?

Tudom, hogy őt nem kaphatom issza, és egyre kevésbé zavar, viszont ha rosszul csináltam valamit, tudni szeretném.

Van értelme? Elmondaná az igazi okot, szerintetek?


2015. ápr. 30. 00:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sokan allergiásak az egyenességre...
2015. ápr. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

terelni fog.

ilyesmit a nők nem szoktak valódi okkal megindokolni.

vagy ha igen azzal elindítanád a "rúgj belém" játszmát.

ilyenkor meg elkezdi mondani,hogy miben vagy rossz,miben hibáztál,aminek a vége az,írásban adod át neki a "legyőztél engem" oklevelét.

ez a "rosszul csináltam" is mi már?megfelelési kényszer,ha ezt kiszimatolja a nő akkor szevasz.

de te is rájöhetsz,mert ilyen rövid idő alatt 2 eset a leggyakoribb.

1.elveszítetted az irányítást és rájött,hogy papucs vagy nincs hatalmad felette.

2.egy új jelentkező kiütött a nyeregből,ami lényegében az 1. egyenes következménye.


ha akarsz beszélni vele,akkor felesleges ezt a témát erőltetni,keseregni nyavalyogni.

az ilyesmivel még jobban leírod magad nála.

ha dumálsz vele az csakis vicces flört,minden neheztelés nélkül.

2015. ápr. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9. Akkor lehet, elgondolkozott egy dolgon kettőtökkel kapcsolatban, belegondolt, hogy hosszú távon az milyen lenne neki, és akkor dönthetett úgy, hogy ezt nem akarja.
2015. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, inkább hagyom a fenébe.
2015. ápr. 30. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!