Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor a párotoknál alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a párotoknál alszotok és megjött, akkor mivel szoktatok aludni (t. , b. )? Este felkeltek cserélni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én betéttel szeretek aludni. ha szex lesz, könnyebb csak a bugyit lekapni, mint a tampont kiszedegetni..
2015. ápr. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tampon parti vagyok
2015. ápr. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mesi időben nem szexelek és sokkal tisztábban tudom tartani magam tamponnal,mint betéttel,ami hagyja,hogy az ember "follyon".
2015. ápr. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A betetet nyilvan konnyebb kikapni, viszont en tampon parti vagyok. Sajnos betettel meg a legenyhebb napokon is atazom, a tampon meg maga a tokely, kenyelmes es tisztabbnak erzem magam.

Azt hasznald ami szamodra a legmegfelelobb,amivel neked jobb.

En ha felevredek ejjel, akkor mindig kimegyek wcre, es ha mar ott vagyok cserelek is. Ha nem ebredek fel akkor nyilvan nem kelek fel azert, viszont reggel az az elso dolog amit megteszek.

2015. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alvás közben amúgy is tampont szeretek használni inkább (napközben nem mindig), mert egy szál bugyiban azért sokkal kellemetlenebb a betét, mint a semmit sem láttató, kényelmes, észrevehetetlen és mindent felfogó tampon. És én egy szál bugyiban alszom a párom mellett, bár elismerem, mi már együtt élünk, nem csak a "nála alvás" rész van.


És ahogy már írták: ha az éjszaka közepén felébredek és elmegyek pisilni, már cserélek (bár gyakran ez a vérzés mértékétől is függ, ez inkább az elején jellemző), de amúgy reggelig bőven kibírja. Betétnél már nem biztos, még ha nem is "átázok", azért ahogy én ott mocorgok alvás közben, simán kétoldalt szétfolyik, mocskosabb is leszek meg a pizsama/ágynemű sem örül neki különösebben.

2015. ápr. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!