Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleestem egy nálam 3évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem egy nálam 3évvel fiatalabb lányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Utolsó évem ez a gimnáziumban. Van egy barátnőm (18), akivel már több mint egy éve vagyunk együtt. Azonban ő eléggé hanyag, szeret más fiúkkal bulizni, érzem: nem is szeret. Lényeg az, hogy az utóbbi időben elhidegültünk egymástól, eltűntek az egymás iránti érzések, felvetődött a szakítás. (Végül is még nem dőlt el a sorsunk, de szinte biztos, a héten vége lesz..)


Azonban így, hogy már így elhidegült a kapcsolat, meg ismertem egy lányt, aki most került oda a gimibe (9-es). Azt nem tudom, van-e barátja.(Kb 165 cm, barna hajú, divatosan öltözködik, nagyon csinos és szép) Bár személyesen nem beszéltünk, de sokszor láttam már, s biztos vagyok benne, ő is észrevett engem, mert nagyon tetszik és mindig szinte felfalom a szemeimmel, s a múltkor vissza is nézett rám. Eléggé csendes lánynak tűnik, és gondolkodtam már azon, hogy erőt veszek magamon, és odamegyek hozzá, megkérdem, hogy megismerkedhetnénk-e.

Azonban, sosem találom őt egyedül, mindig ott vannak a barátnői, akik elég bunkók, beszólogatnak (ő maga sosem szólt be nekem). Múltkor történt, hogy néztem a Lányt, és a barátnője: 'hogy mit lesek már?'

Úgy voltam vele, nem válaszolok nem járatom le magam a Lány előtt, hogy bunkón visszaszólok a barátnőjének, inkább arrébb mentem.

Honnan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Van-e a lányoknak valamiféle 'jeladásuk' ilyenkor, amit nem lehet félreérteni? (tipikusan az a fiú vagyok, aki csak abból ért, ha a szemébe mondják, hogy bejössz nekem, próbálkozz.. :) ) Illetőleg, mivel hívhatnám fel a figyelmet magamra?


Illetve ha odamennék hozzá, mégis mivel indítsak, hogy kezdjem el a beszélgetést? Milyen ürüggyel menjek oda Hozzá?


Eddig egy kapcsolatom volt, úgy gondolom ez alatt szereztem némi tapasztalatot, de mégis kéne valami tanács, mert kicsit félek. Tudjátok szerelemmel nekem ez együtt jár :)


Vélemények? Mit tanácsolnátok?


Legyetek szívesek nem lehordani. És nem kérek ilyen bunkó beszólogatásokat!


Köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 22. 15:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát akár kérdezhetsz tőlle vmit, hogy mennyi az idő vagy akármi és ezzel megvan h miért mentél oda. De kérdezheted tölle, hogy hogy tetszik a suli meg ilyesmik, aztán kialakul. Ha tudod a nevét megkeresheted vmi közösségi portálon és felveheted msn-re onnantól már könnyebb
2010. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Myvip-en megtaláltam már, de ahhoz be kéne őt jelölni ismerősnek, hogy lássam az e-mail/msn címét. :)


Kicsit félek

2010. febr. 22. 15:22
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz:) az a lényeg,hogy legyél vele kedves meg udvarias ha a barátnői bunók veled ne vedd fel és semmiképpen ne szólj vissza, mert azt fogja gondolni hogy te is ilyen vagy. Próbálj meg akkor lecsapni rá amikor egyedül van (már ha van ilyen)
2010. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

De kicsit félek attól, hogy ha a barátnői ilyen bunkók, akkor mi van ha ő is ilyen?


Nem tudom, hogy ilyen-e mert még nem volt esélyem, meg ismerni még a hangját se nagyon hallottam :S

2010. febr. 22. 15:25
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, ha visszajelöl az jelenthet valamit. És utánna már fel tudod venni msn-re.
2010. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy a barátnői bunkók,attól ő még nem lesz olyan..Tudod ő külön ember,nem a barátnője tetszik neked,hanem ő..:) Ha odanéz ő is,akkor nagy esély van rá hogy tetszel neki..Jelöld be myvip-en mindenképpen:)

De szerintem az is jó ha odamész hozzá beszélgetni..Egyenesen mondd meg hogy szimpatikusnak tűnik,és szeretnéd megismerni..:)Abban nincs semmi rossz..Én is egy 3 évvel idősebb fiúnak tetszek,ő is tetszik nekem.:) És nálunk a barátnőm mondta hogy tetszek neki,és odajött simán megmondta ezt amit előbb már leírtam..:) Csak hajrá,szurkolok neked:) És a barátnőit szard le,lehet hogy ő teljesen más..Ha mégse,akkor meg egy kis tapasztalat..:) De szerintem 1 esélyt azért megérdemel a lány:)Majd írd le a fejleményeket,sziia:)

2010. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és a biztatást.

Majd leírom, mi történt.

2010. febr. 22. 15:39
 8/35 A kérdező kommentje:

Hm, azóta fejlemények..a Lány barátnője egyik szünetben odajött hozzám.. megint bunkó volt: röhögve mondta nekem hogy tetszek neki (erre rámutatott egy csúnya lányra) Erre azt válaszoltam neki: hogy, nekem igazság szerint nem ő tetszik hanem a barátnőd

Erre azt mondta hogy húú jó csaj. Álmodik a nyomor, mi?

Nem válaszoltam semmit. Tuti elmondta a Lánynak, hogy tetszik ő nekem, de azóta mintha észre se venne, átnéz felettem..kicsit lelombozott az egész..

Már nem fogok merni odamenni hozzá, vagy nem tudom ez az 'átnézés', mit jelentene.. :S


Nem tudom értetek-e engem..

2010. febr. 24. 14:32
 9/35 anonim ***** válasza:

Hmm... a barátnője tényleg egy bunkó, éretlen kis csaj. Így biztos, hogy elmondta, bár én ezek után kinézném, ha rosszul állította be a dolgot...

De szerintem a lány csak zavarban van, esetleg a barátnőinek akar "megfelelni", hogy nem törődik veled, de ki tudja, mik az ő érzései? Myvipen szerintem is jelöld be, majd kiderül.

2010. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
nagyon félek, pedig olyan szívesen felvenném vele a kapcsolatot. De tényleg félek, hogy utána mondjuk én lennék a poén tárgya :S
2010. febr. 24. 14:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!