Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiú és lány szoros barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú és lány szoros barátságából kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2-3 hete ismerek és olyan jól elvagyunk egymással, szinte olyan mintha már együtt lennénk. Mindig mikor kimegyünk hetente dumálgatni 4-5 órákat dumálunk megállás nélkül és rengeteg a közös dolog bennünk. Olyan dolgokat osztunk meg egymással amit mással sose és tényleg bízik bennem és én is benne,de azt mondta egy jó barátot egy kapcsolattal nem szeretne elrontani és végül is én is úgy vagyok vele ha utána összevesznénk akkor már nem olyan lenne mint régen. Mégis lehet érdemes lenne megpróbálni? Én nem vagyok az a nagyon haragtartó típus és ha mégsem jönnénk ki úgy egymással, akkor sem gondolnék rá máshogy. Ti mit gondoltok ezekről a helyzetekről? Bocsi a regényt 18f

2015. máj. 1. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de azért 2-3 hét ismeretség után ez még nem mondható "szoros barátságnak" :D
2015. máj. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valóban nem több hónap, de szinte minden titkunkat elmondtuk egymásnak és tényleg bízunk egymásban nagyon :)
2015. máj. 1. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
friendzone, most mar eselytelen
2015. máj. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!