Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

A baratom szakitott velem 2,5 honap utan azzal az okkal hogy ő meg nincs túl az exen aki mellesleg az osztalytarsa en meg nemis egy suliba jartam vele..viszont nekem borzasztoan hianyzik a baratom es visszaakarom kapni mert meg ezekutam is ugyerzem hogy ez megmentheto ez a kapcsolat es en meg ezekutan is ugyanugy szeretem. Bar nemtudom hogy igaz e vagy sem hogy tenyleg az exe miatt szakitott mert nekem ez az egesz kicsit gyanus hogy fel ev alatt nemtudott rajta tullepni es szerintem ennek valami mas oka van..most fog erettsegizni es mostanaban mindenen nagyon felidegesitette magat 2 perc alatt, nagyon izgulos fajta volt + nyelvvizsgajat is most irta.

Azt szeretnem megtudni hogy szerintetek megmentheto ez a kapcsolat es mar megbanta es csak feszult volt vagy inkabb hagyjam ezt az egeszet.. Nyaron valoszinuleg oda megyek nyari munkara ahol o lesz mert amikor meg egyutt voltunk megbeszeltuk hogy egyutt megyunk es en amugysem tudnek nagyon mashova menni szoval azis egy lehetoseg hogy nyarig varok es magvarom mi lesz ott amikor o is ott lesz..nagyon vissza akarom kapni mert borzasztoan szeretem..valaszokat elore is koszonom es remelem segitetek


2015. máj. 1. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez megmenthető csak ne várj vele mert addig szerez mást
2015. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
próbálkozz ,és ne idegesítsd ha érettségizik
2015. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De mit csinaljak konkretan?
2015. máj. 1. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
hát ha fontos neked tudasd vele de úgy hogy értse
2015. máj. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem elég nehéz de elgyél őszinte és mond el neki hogy szereted és vissza akarod kapni ,és ha ő is úgy van akkor jó ha meg nem akkor meg legalább megpróbáltad
2015. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindennap nemegyszer leirtam neki hogy mennyire fontos nekem es mennyire szeretem es amikor feszult volt es bunko meg akkoris kedves voltam vele...nemtudom mit csinalhatnek mashogy
2015. máj. 1. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:
majd írd meg mit válaszolt jó ?
2015. máj. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ha találkozol vele akkor mond a szemébe hogy kell neked ,és majd kiderül mit reagál most biztos ő is stresszes
2015. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megakarom varni igazabol mig letudodik az erettsegi mert addig ugyanolyan ideges lenne mint volt
2015. máj. 1. 17:51
 10/14 anonim ***** válasza:
úgy mond neki hogy megértse mást nem tudsz mert sok féle képen lehet szeretni ,de ha őszintén belemondod a szemébe tudni fogja miért mondtad
2015. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!