Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem, hogy a barátom a telefonján üzenetezget valakivel, erre megkérdeztem csak szimplán kíváncsiságból, hogy kivel beszélget. Mondta, hogy a volt barátnőjével. Erre én ideges lettem, ugyanis az a csaj nagyon durván nyomul a barátomra, hiába szakítottak már vagy fél éve, azóta is állandóan írosgat a barátomnak, ráadásul egyszer a barátom épp megmutatta, miket írt neki az a csaj és láttam, hogy azt írta neki, hogy "Együtt vagytok még a r bancoddal?" Szóval emiatt megsértődtem, de még a barátomnak állt feljebb és azt mondta, hogy én mindenkire féltékeny vagyok és hogy miért nem bízok benne, miért hiszem azt, hogy attól, hogy üzenetezgetnek, már egyből megcsal? Ekkor megkértem, hogy adja ide a telefonját, hogy lássam, miket írogatott neki az a csaj. Először kicsit visszakozott, aztán ideadta a telefonját és hozzátette, hogy úgyse fogok benne semmi olyat találni. Ehhez képest beléptem az üzenetekbe és az első, amit megláttam, hogy a csaj olyanokat írt neki, hogy "Szerintem jobban járnál, ha otthagynád azt a ribit és velem lennél.." Erre a barátom csak annyit mondott, hogy nem hagyna ott másért engem, de attól még zavart, hogy ha ilyeneket mond neki az a csaj, akkor miért beszélget vele. Ráadásul ha rá bárki is valami rosszat mondana, többé nem is beszélnék az illetővel, engem viszont az a csaj konkrétan le r bancozott, pedig nem is ismer és a barátom meg se védett..de mindegy. Meg utána láttam, hogy pár nappal azelőtt a barátom írta azt ennek a lánynak, hogy "Akarsz ma talizni?" Pedig nekem egy szóval se említette, hogy találkozgat a volt barátnőivel.. Szóval kérdeztem tőle, hogy miért beszél ezzel a csajjal, erre azt mondta, hogy azért, mert nem akar bunkónak tűnni, hogy nem ír vissza neki. Erre mondtam, hogy nekem akkor is rosszul esik, hogy ezzel a csajjal beszélget. Mire a barátom besértődött és még ő kezdett el engem cseszegetni, hogy én minden lányra féltékeny vagyok, én meg mondtam, hogy nem minden lányra, csak az ilyenekre, akik így nyomulnak rá, erre közölte, hogy szerintem mindenki nyomul rá, ami amúgy rohadtul nem igaz. Végül összevesztünk és szakítani akartam vele, csak ő majdnem elsírta magát és olyanokat mondott, hogy nem tud nélkülem élni, stb. És azt mondtam neki, hogy ha még egyszer beszélni mer ezzel a qrvával, szakítok vele. És ELVILEG azóta nem is beszélnek, de ez az eset óta nem igazán tudok benne megbízni, állandóan eszembe jut, hogy talán most is épp vele beszélget...És ez tök szar így.

Valószínűleg szakítani fogok vele, de azért még írjátok le lécci a véleményeteket, hogy szerintetek kinek van igaza?

17/L


2015. máj. 1. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább neked.23/F
2015. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Neked van igazad! Ezek után én is dobnám..aztán irogathat meg talizhat más lányokkal..
2015. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Érted?? válasza:

Világos, hogy neked van igazad, és meg is értem az érzéseidet, de egy kapcsolat alapja a bizalom. Nagy közhely, de igaz. Próbálj megbízni benne, hiszen, ha elsírta magát miattad, akkor nyilván vagy olyan fontos neki, hogy ne írjon többet a lánynak. Szóval, szerintem még ne szakíts vele :)

15/F

2015. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Utolsó ez mind szép és jó, de szerintem ő játszotta el az én bizalmam, amikor üzenetezgetni kezdett azzal a lánnyal, aki ráadásul még szóvá is tette neki, hogy még mindig szerelmes a barátomba..

2015. máj. 1. 21:25
 5/8 Érted?? válasza:
Persze, ez nagyon szemét dolog volt tőle,de tekintve, hogy fontos vagy neki, én a helyedben adnék neki egy második esélyt! Persze, ha minden érzelmed elvesztetted iránta, akkor nincsértelme folytatni!
2015. máj. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos dobtam volna a palit
2015. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát...azt hiszem, adok neki még egy esélyt, mert végül is szeretem, de szerintem soha többet nem tudok benne megbízni 100%-ig..:/
2015. máj. 4. 15:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, érdekel-e valakit, de a barátom egy hónapja szakitott velem az a csaj miatt, ami miatt összevesztünk a kérdés kiirásakor :"D
2015. okt. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!