Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés

Ma ünnepeltük(volna) a harmadik évfordulónkat a barátommal.

Úgy volt, hogy elmegyünk étterembe. Közölte, hogy azt jövő hétre tesszük pénzügyi okok miatt(ezzel nincs is gond).

Ma reggel felhívott, és közölte, hogy nyugodtan jöjjek át, de olyan 2 fele lehet át kell ugranunk a családjával a temetőbe, mert a családja nem lesz itthon hétvégén. Oké.

Ez is érthető. (ami fontos még, hogy tegnap közölte velem, hogy mivel évforduló, ne történjen közöttünk semmilyen intim dolog, inkább beszélgessünk).

Na átmentem hozzá 11kor, és abból állt az évfordulózás, hogy ő elkezdett nekem sütit sütni, amibe nem segíthettem, hanem felette kellett állnom, majd elkezdtek kiabálni az anyjával. Utána az anyja megkért, hogy segítsek kaját csinálni, azt csináltam kb. fél órán át. Utána a kertben kellett tevékenykednünk, majd nagynehezen elmentek a szülők olyan 14 óra fele(tehát addig én vagy segítettem a házimunkában, vagy pedig ültem egyhelyben). Ezek után a barátom oda jött, hogy mi bajom, én meg mondtam neki(de már majdnem sírtam), hogy ezt a napot nem így terveztem, még kevesebbet tudunk beszélgetni, mint alapból. Erre mondta, hogy jó, akkor beszéglessünk, mit csináltam, mielőtt átjöttem hozzá(reggel). Mondtam, hogy ez most komoly?

Utána elkezdett ölelgetni, és FOGDOSNI, hogy Ő nem bír magával.

Kielégült, utána nem érezte jól magát, megettük a sütit amit sütött, fetrengtünk, majd én mondtam, hogy hétig maradok vele, de a sötétre hivatkozva elküldött a fél órával előtte levő vonattal.

Ez volt az évforduló. Ha nem készültem volna, nem lennék ki, de azóta ki vagyok borulva.


2014. okt. 31. 19:11
 1/9 anonim válasza:
47%
hallod te, hány éves vagy ?:??
2014. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
70%
szerintem csak egy hisztis örökké elégetlenkedő fruska vagy, én dobnálak, azt sértődj ahogy akarsz...
2014. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2014. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem majd bepótoljátok a halasztott ebéddel.

Nem ?

2014. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Mit vártál, ez is csak olyan, mint a többi nap...
2014. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

19 éves vagyok.

Nem igaz, hogy elégedetlenkedő fruska vagyok, mert ezen kívül sose szoktam hisztizni. RItkán vannak ilyen esetek(bár kinek mi a ritka).

Lehet igazatok van, akkor majd bocsánatot kérek tőle.

Igen az ebédet annaks zánta, de én arra gondoltam, hogy ma csak egymásra figyelünk, beszélgetünk, együtt!!! sütünk, tehát csak egymásnak szenteljük a napot. Így telik minden napunk, és mivel igazából ő hangsúlyozta ennek a jelentőségét, ezért reméltem, hogy jó lesz.

2014. okt. 31. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Na mi van rájöttél hogy nem körülötted forog a világ?
2014. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, itt az idelye hogy megtudd, hogy ez a valóság és nem egy film. szerintem vannak ennél durvább dolgok is. amúgy jó neked hogy 19 évesem megtudtad, hogy milyen egy elb.szott nap. van akinek minden napja el van cseszve évek óta, és csendben tűri.
2014. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi mindig úgy ünnepeljük meg, hogy együtt készítünk sütit, együtt főzünk vacsit, veszünk gyertyát, szépen megterítünk és gyertyafény mellett vacsizunk, mellette megy egy nem túl nyálas, de azért lassabb zene, majd... jöhet az élvezet :D Nem értem a barátodat... mi mindig így kettesben töltöttük ezt az "ünnepet", hiszen ez kettőnkről szól! Amíg a szülőkkel éltünk, addig úgy csináltuk, hogy sütöttünk sütit (olyat, amit az egész család szeret, hogy ők is egyenek belőle), ami otthon volt kaja, azt ettük gyertyafény mellett. Hol náluk, hol nálunk volt ez, de mindig valami oknál fogva éppen a kedvencünk volt főzve (szerencsére a szüleink nagyon rendesek) :D A szülők mindig megvacsoráztak 7-8körül, mi pedig utána vonultunk be, magunkra zártuk az ajtót és miénk volt a konyha :) Mindenki tudta, hogy évfordulónk van (ezért is volt mindig a kedvenc főzve), ezért soha nem zavartak meg minket este (volt, hogy megvették előre nekünk a gyertyákat is) :) Szerencsére már saját kuckónk van, így nem zavarunk már ezzel senkit, de én inkább örömöt véltem felfedezni a szülők arcán és nem terhet :) Sőt, a barátom szülei azóta el is mennek mindig étterembe megünnepelni az évfordulót vagy kirándulnak :D A szüleim vesznek egymásnak kis mütyűröket a mai napig :) Mondjuk mindkét fél szülei a házassági évfordulót ünneplik már :D
2014. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!