Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátnőm párjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm párjával egyre komolyabb a dolog közöttünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elején csak összefutottunk néha, találkoztunk tíz percre, de csak megbeszélni a barátnőm szülinapi meglepetését, meg ilyesmi. Aztán egyre sűrűbbé váltak ezek a találkozások, és már szinte megőrülök, ha nem láthatom két-három naponta.

Látom, hogy "úgy" néz rám, és én is nagyon kívánom. Attól félek, hogy már kétszer is volt fent nálam, mi van, ha harmadszorra nem bírom ki...

21/L


2015. máj. 1. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig tartott a leghosszabb kapcsolatod?

Mennyi ideig tartott a leghosszabb barátságod?

2015. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tegnap majdnem lefekudtunk, minden mas volt. A srac szakitani akar vele... :/
2015. máj. 12. 22:42
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
egy hü.lye pi.csa vagy... egyik legjobb barátomnak (srác) az ex nője kefélt félre a a srác legjobb barátjával, még mindig, 5 év után is fáj a srácnak és örök életre mély seb ez neki, remélem ezt akartad, fogadd gratulációm. szarember vagy!
2015. máj. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Tegnap szakítottak, mert a srác meg szeretné velem próbálni, de én nemet mondtam és igyekszem őt elfelejteni minél hamarabb (ami nehéz, mivel ír nekem, keres személyesen is, stb.).


Azt tervezem, az egyetlen egyenes út, ha bevallom a barátnőmnek, hogy beleszerettem a volt barátjába, elmondok neki mindent és könyörgök a bocsánatáért. ;-(


De nagyon szeretem őt, nagyon nehéz lesz egy így...

2015. máj. 17. 15:58
 15/15 anonim válasza:
Mond a pasinak hogy nem kell keress ujat en soha nem tennem ezt a BFF-emmel
2015. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!