Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy itt GyK-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy itt GyK-n a legtöbb felhasználó azt a választ adja a párkapcsolati problémákra hogy hagyja ott, dobja ki, stb?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek még nem hallottak a szerelemről?

Nem olyan könnyű csak úgy kidobni valakit, akit annyira szeretünk. (ha pl. nem megcsalásról vagy hasonlóról van szó)


2015. máj. 3. 10:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#15: Lehet, hogy ez marhaság,de az én eltorzult hippi lényem nem képes párhuzamba hozni egy üzleti érdekű közösséget és egy szerelmi kapcsolatot.

Szerintem pont elég munkaidőben megfelelni mások elvárásainak, a problémák megoldásával foglalkozni. A magánéletben csak egyszerűen boldognak kell lenni.

Nem kell egy olyan kapcsolatot erőltetni, ami nem működik önmagától. Ha már valami problémává válik, akkor ez mindig ott marad, teljesen mindegy, hogy a felek mennyi energiát pazarolnak el annak látszat megoldására.

12-es voltam

2015. máj. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!