Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mekkora az IQ-tok? Összejönnétek egy alacsony IQ-jú emberrel?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyiben befolyásolja az ember viselkedését az IQ-ja? Jelent egyáltalán bármit is?


Aki még nem mérte a sajátját itt van egy online elérhető, relatív hiteles teszt. Kb. 35 perc kitölteni.


[link]


2015. ápr. 22. 12:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ez nem méri pontosan.
2015. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt bekajálod, tuti 100 alatt van az IQ-d. :) Egyébiránt csak nálam magasabb IQ-val rendelkező hölggyel jönnék össze, hogy nekem ne kelljen gondolkoznom, vennék neki a kocsikat, lakásokat (hogy lakásos prosti lehessen), na meg a bundákat.
2015. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én már többször mértem ezzel, és általában x<5 eltérés volt maximum. Az átlag IQ mellesleg 90-110 között van. Valamint attól, hogy valakinek alacsonyabb még nem jelenti azt, hogy buta ugyanis az élethez.


Azt, hogy mennyi nem írnám inkább le ide.

2015. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát amennyire tudom Magyarország átlagIQ-ja borzasztó alacsony. :D A 80-al még jóindulatú voltál.
2015. ápr. 22. 12:46
 5/20 anonim ***** válasza:

*is az élethez.


Itt elírtam.


Nem hinném, hogy azért annyira alacsony lenne, bár van húzóátlag rendesen. Akik úgy értelmesebb emberek, értem ez alatt a hétköznapi embereket olyan 100 körül szokott lenni, nyilván aki nem végezte el a 8 általánost se, vagy csak azt, ilyenből is van sok.. Na ők nem fognak kimagasló eredményt elérni.

2015. ápr. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Te úgy ismerkedsz, hogy felméred az illető kompetenciáit? Kitöltetsz vele teszteket vagy esetleg nyíltan rákérdezel ilyesmikre?

Mellesleg nem feltétlen nyilvánvaló, hogy kinek mekkora az IQ-ja. Lehet valaki nagyon művelt, trenírozott, tanult átlagossal, és lehet egy szakmunkásnak is kifejezetten nagyon magas. És nem hiszem hogy egy ilyen párosnál a magasabb IQ dobbantana.

Mellesleg ez egy nem feltétlen megfelelő IQ teszt mivel csak egy kompetenciát mér. A globál, mind a 10 faktort felölelő sokkal "komolyabb". Ez csak a performációs képességeket méri, és annak is csak egy kicsiny szegmensét.

2015. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ezek a tesztek strandardizáltak. Az átlag 100, a szórás 10. És ez a legtöbb nép esetében így meg is áll.

[link]

Voilá

2015. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az ember IQ-ja egy beszélgetésből felmérhető. Vagyis a kimagaslóan magas nem, de a kirívóan alacsony elég könnyen. :D Én nem jönnék össze kifejezetten buta emberrel. (Most mondhatjátok hogy lehet valaki magas IQ-va is egy fa*sz, de arról meg lehet állapítani, hogy értelmes csak egy f*asz).
2015. ápr. 22. 12:55
 9/20 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk ezek az országos átlagok már csak azért is ferdítenek. Mert aki nagyon hülye annak eszébe sem jut, hogy IQ tesztet töltsön ki... Ez általában csak olyanoknak jut eszébe akiknek van némi sütnivalója és kíváncsi rá. Szóval kicsit torzít pozitív irányba. 90-es IQ-ja Kokonak a gorillának is volt.
2015. ápr. 22. 12:58
 10/20 A kérdező kommentje:
Én meg útközben elfelejtettem írni.
2015. ápr. 22. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!