Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy harcoljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy harcoljon értem / h kűzdjön értem?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedjek h teperjen utánam?Vagy mit mondjak?

#kűzdjön #kepesszen
2015. máj. 3. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nem nézel ki jól akkor senki se fog teperni utánad
2015. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha már taktikáznod kell azért hogy felfigyeljen rád akkor már gond van. Vagy èszrevesz magától és vágyik rád, teper azért hogy veled lehessen vagy hagyd. Senkire nem lehet ráerőltetni amit szeretnènk. Tartsd tiszteletben ha nem akar téged és éld az èleted, talán ha te magad is lemondasz róla fordul a kocka, ki tudja.
2015. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, akkor nem fog, bármit csinálsz.
2015. máj. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként az ilyen játszmák neha csodát tesznek.. Velem is megesett h hulla szerelmes voltam egy fiuba es érezte is, de aztán úgy voltam vele kell a francnak belőlem nem csinál hülyét , levegőnek néztem, haaaat tapadt mint a mágnes
2016. szept. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!