Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítástól való félelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítástól való félelem mennyire normális?

Figyelt kérdés
A barátnőm,chaten nem szokta a szeretlekre azt válaszólni hogy én is hanem szívet küld.Tudom hülyeség,de átlagos srácként értitek a félelmem igaz ?
2015. máj. 3. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek már vége. :(
2015. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet ilyen érzés
2015. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Keress mást. Ennek már vége. Szerintem tiltsd is le a facebookon. Jobb ha te lépsz előbb, és nem aláz meg téged valami hülye kamu dumával.

"Túl jó vagy hozzám."

"Jobb lányt érdemelsz"

"Nincs szükségem most kapcsolatra, ki kell még élnem magam"


Stb. barom női szöveg... bla-bla-bla

2015. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
C'est la vie.
2015. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy ettől szakítani fogtok..
2015. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem magadban nem vagy biztos. Vagy... skorpió a csillagjegyed.


melyik?

2015. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő mivel.átlagos vagyok nincs sok önbizalmam sok elutasítást kaptam már.Kivéve a barátnőmtől,személyesen ismeretem meg.:)
2015. máj. 3. 16:32
 8/8 Fish1 ***** válasza:

Nehogymár egy ilyen dologra alapozd azt, hogy szeret vagy sem...

Élőben mondja, hogy szeret? Érzed a viselkedésén, hogy szeret?

Az önbizalomhiányodból adódóan félsz attól, hogy elveszíted. De ez nem jó hozzáállás, mert így előbb-utóbb ez lesz a vége. Ezen fogsz görcsölni, valószínűleg feleslegesen.

2015. máj. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!