Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hanyagolja el magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hanyagolja el magát a barátnőm?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek erősebb a szőrzete. Ezzel semmi gondom nincs alapvetően, hiszen a hónalját, lábát mindig szőrtelenítette. De az elmúlt pár hónapban centis szőr van a lábán. Szeretkezni is egyre kevésbé akar, mert akkor szerinte le kellene szednie a szőrét, amihez meg fáradt. Mit gondoltok, ez normális?

2015. máj. 3. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd ott. Igénytelen csajjal ne foglalkozz.
2015. máj. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elkényelmesedett.
2015. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meredek és kiábrándító. De kérd meg rá. Mond el, hogy neked ez fontos.
2015. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
100%

Előbb utóbb sok kapcsolatban eljön ez a pont,mikor már nem akarunk megfelelni a másiknak,hisz úgyis ott van,a mienk,akkor meg minek.

Lehetne rosszabb is...

2015. máj. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy más az oka, csak erre fogja. Én a helyedben bíztatnám h nekem "szőröstül-bőröstül" bejön :D hátha akkor kicsit felszabadultabb lesz, nyugodtabb, nem hiszem h ez zavarja csak pár perces műveletről lenne szó...
2015. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, te rndszeresen szőrtelenítesz?
2015. máj. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiábrándító tényleg
2015. máj. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az még nem is olyan gáz, hogy hagyja "rendesen" megnőni, mert úgy lehet normálisan legyantázni. De a borotva is szebben lehozza. Inkább a kifogás aggasztó. Nem tudom, hogy megengedheti-e magának, de ha egy mód van rá, érdemes lenne kozmetikusra hagyni ezt a műveletet. Ő gyantával szépen le tudja szedni, és elég tartós lesz az eredmény. Tényleg idegtépő naponta a borotvával szórakozni. Az viszont egyáltalán nincs rendben ,hogy amiatt nincs szex.
2015. máj. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg tudom érteni:D Baromi sok macera van a szőrtelenítéssel... Borotvával naponta le kellene szedni, az epilálás meg egyáltalán nem pár perces mulatság. Nekem konkrétan minimum egy óra, ha csak a lábamat szőrtelenítem. Kozmetikussal pláne macerás leszedetni, mert akkor még több idő megy el vele, és még drága is. Ráadásul nekem mindig benő a szőr, szóval hiába nő ki, 2 hét után nem lehet leszedni, mert az összes a bőröm alatt van...

Mondjuk nekem olyan szempontból "szerencsém" van, hogy párommal elég ritkán találkozunk, így nm túl nagy áldozat előtte ezzel szenvedni. De ha együtt élnénk, biztos több gondot okozna, hogy mindig szép és sima legyen.


Szerintem többre mennél vele, ha tudatosítanád benne, hogy így is kívánod és szeretnél szexet. Egy idő után úgy is kellemetlenül fogja magát érezni miatta, és inkább leszedi.

2015. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!