Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy a kamaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy a kamaszkori szerelem megmarad, és akár felnőtt korban is ugyanolyan nagy?

Figyelt kérdés
...vagy a kamaszkori szerelmek mind elmúlnak,és nincs örökkévalóság?
2008. aug. 29. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Létezik, megmaradhat.

Egy szerelem akkor marad meg, ha időnként sikerül megújítani - és, ha mire nagyjából elmúlna, addigra kialakul a szeretet.

2008. aug. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, apám most házasodott össze azzal a nővel, akivel 16 évesen jártak. Totál odavannak egymásért.
2008. aug. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én igaz még csak 18 vagyok, de 5 éve vagyok a pérommal és 3 évig epekedtem érte. vagyis 10 éves korom óta. Most meg talén az eljegyzés is szerepet kap az életünkben, összeköltözés stb... VAN olyan
2008. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Én 16 évesen találkoztam a párommal, most 22 vagyok, egy éve költöztünk össze, s babát is tervezünk, ha kész lesz a kecó.

Ő előtte csak egy olyan ismerkedős 3 hónapos kapcsolatom volt.

Szóval szerintem lehet, s remélem mi is azok közé fogunk tartozni, ma is nagyon-nagyon szeretem őt.

2008. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Igen, például a feleségem édesanyjáé és édesapjáé ilyen volt.


14 éves korukban a fiú rendszeresen a lány mögött ült az imaházban és a haját huzigálta


16 évesen kezdtek szerelmesek lenni


20 évesen összeházasodtak és született 8 gyermekük


Aztán sajnos az édesapja 40 évesen meghalt rákban. De a szerelem nem fogyott el közöttük.

2008. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2016. máj. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!