Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem, de nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de nem tud megbocsátani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve jártam, mikor 1 buliban megadtam a számom 1 srácnak. 1 estét végig smseztem vele, majd bejelölt facebookon, és elpanaszoltam neki a rossz dolgokat a kapcsolatomról. Közben a barátnőimnek megírtam, hogy esetleg 1-2x raniznék a sráccal, ezt a barátom elolvasta, 1x megbocsátotta a fiút, de a kibékülés után este olvasta el az 1-2 randisat, a hazugságom nem tudta megbocsátani így elhagyott. Miután elment 1 órával később írtam 1 barátnőmnek, hogy írok a srácnak, hogy meg akarom ismerni. Ezt tegnap olvasta el, teljesen kiakadt, nem tud nekem megbocsátani, nem tud többé bízni bennem.

De rájöttem, hogy eszméletlenül szeretem a barátom, ő az életem.

Azt mondja idővel talán újrakezdhetjük, de nem tudja.

Tudom, hogy hatalmasat hibáztam, de nagyon szeretem, vissza akarom kapni, mit tegyek?


2015. márc. 20. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék srác, 100%osan nem lenne többé eselyed. ... Hazug fos.
2015. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál... Miután megbántottad és hazudtál, és újra egy másik pasival próbáltál kavarni, megbocsájtást akarsz?


E L B A S Z T A D

2015. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Chone ***** válasza:
100%
Késő bánat, hamarabb kellett volna gondolkodni. Mit hiszel, hogy büntetés nélkül játszhatsz valakinek a szívével? Mostmár remélem elhagy a srác és nyugodtan mehetsz randizgatni.
2015. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Arrol volt szo , hogy talalkozol az uj pasival. Tartsd Magad s tervedhez.
2015. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A srácot töröltem, nem tudom elképzelni, hogy bárki más hozzám érjen. Akkor azt mondjátok, hogy akármit teszek, nem fogok neki többé kelleni?

Belehalok, nagyon hiányzik, bármit megtennék érte?

2015. márc. 20. 12:44
 6/21 anonim ***** válasza:
Te tudod:D
2015. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szép volt édesem. Egyszer eljátszottad az esélyeid, megbocsájtott. Másodszorra is eljátszottad és utána jössz rá, hogy szereted. Pacsi!
2015. márc. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
erre mondják először gondolkodj utána cselekedj!
2015. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%
Remelem nem bocsajt meg egy undorito szr nonek a pasid, mert megint atbasznad... olyan vagy mint a fajtad, nemtudjatok hol a helyetek... es meg nem ertik miert nem fogok nosulni...
2015. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

1. En sem bocsatanek meg neked. Ne is vard el tole.


2. Az senkinek nem tunik fel,hogy azert az is kur**gaz,hogy olvasgatjatok egymas sms-t, levelezeseit???

2015. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!