Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes hogy a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes hogy a barátnőm a telefonomban turkál?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesítő.Nem feltétlen azért mert olyan tartalom van benne amit nem kéne látni,de akkor is.Személyes dolgok vannak benne.Persze mondtam neki hogy zavar de azt mondta hogy hozzá tartozik a kapcsolathoz ilyen téren is a bizalom. -.-.Más lányok ezt nem csinálják?

17/f


2015. máj. 5. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
55%
Bizalom??? LOL! Nos, épp hogy a bizalmatlanság jele az, ha a másik telefonjában "turkál" valaki. Ha valaki ilyet csinál, akkor az nem bízik a másikban, és ellenőrizni akarja. Volt egy ilyen barátnőm, egy darabig játszogatta ezt, de aztán szakítottam vele. Amúgy én sosem szoktam rejtegetni a telefonomat, vagy jelszóval levédeni, barátnőm bármikor megnézheti, én is az övét, de soha nem tesszük...
2015. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyton a telefonomban turkál a feleségem, és kib'ttul idegesít. Ugyanez a szöveg, h ha nincs titkolnivalód, bla-bla, de sztem ez akkor is az én magánszférám, ha mondjuk csak 1 telefonszám van benne összesen, meg egy sms egy porszívóügynöktől.
2015. máj. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A bizalom ott kezdődik, hogy nem turkálsz a másik cuccaiban. Marhára nem tartozik hozzá egy kapcsolathoz, hogy egy cseppnyi magánszférája se marad az embernek. Exemnek telefonja kóddal védve, összes email, facebook, stb, és nem tudtam ezeket a jelszavakat, se kódokat, pedig ő tudta az enyémeket. Majd kifúrta az oldalam, hogy mi az istent rejtegethet előlem. Mi lehet az a roppant fontos dolog, amiről nem tudhatok?


Mostani barátomnál tudom az összes jelszavát, a telefonja nincs lekódolva. Egyszer nem néztem bele még magamtól kíváncsiságból a dolgaiba. Egyszer léptem be az emailjébe, mert kérte nézzem meg megérkezett-e már egy mail, amit várt meg egyszer felolvastam neki egy sms-t, ami akkor érkezett mikor nyakig benne volt a szerelésben. Megtehetném, hogy átnézem a dolgait, hátha, de nem érdekel, mert nem rejtegeti, tehát nálam ezt jelenti a bizalom, hogy megbízik bennem és én is benne, hogy nem művel ocsmány dolgokat (megcsalás) a hátam mögött.

2015. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kezdj el turkálni te is a telefonjában és ha látod, hogy pasikkal van SMS váltása még kérdezz is rá, hogy ki az, honnan ismeri, sőt ha egy SMS előzménye nem egyértelmű akkor kezd el faggatni róla. :)

Majd megtanulja milyen idegesítő amit csinál.

Egyébként meg nem normális dolog más telefonjában turkálni, akár együtt vagy vele akár nem. Jó hogy az e-mailjeidbe nem akar belenézni. Mi köze hozzá???

Foglalkozzon a saját telefonjával. Egyébként meg ha okostelód van tölts le egy applikáció zároló programot, és zárd az SMSeket, híváslistát. Így hozzáfér a játékokhoz, a facebookból meg jelentkezz ki használat után

2015. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érzi biztosnak a kapcsolatotokat és valószínűleg igaza is van, ha itt kérdezed meg ezt és nem vagy képes neki őszintén elmondani, hogy zavar a dolog.
2015. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"nem vagy képes neki őszintén elmondani, hogy zavar a dolog"

Benne van a kérdésben,hogy mondtam neki.

Egyébként semmi más probléma nincs a kapcsolatunkban.Szeretjük egymást.Egyébként 18 éves a csajszi.Ez az egyetlen rossz tulajdonsága. :D

2015. máj. 5. 12:01
 17/21 anonim ***** válasza:
Húú...barátom csinálta ugyan ezt csak ő nem engedte hogy én nézzek bele az ő telefonjába. Nem is akartam addig amíg feltűnően nem kezdte titkolni. Belenéztem később titokban és naná hogy találtam valamit. Volt belőle veszekedés. Én hülye meg hagytam hogy kimagyarázza. Azóta nem engedem én se hogy nézegesse pedig én semmit nem titkoltam addig se. Ezt meg kéne beszélnetek és legyél kicsit akaratosabb :)
2015. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem természetes szerintem.

A bizalom pont azt jelenti, hogy nincs szükség arra, hogy a másik cuccait piszkáljuk. Én rühellem ha bárki(nem feltétlenül csak a párom) is piszkálja a telefonomat, gépemet. Nincs titkolni valóm senki előtt, Isten látja lelkemet, de valahol mégis is privát szférámat jelenti. A gyakorikérdéseken a válaszaim, leveleim meg végképp:D Tehát ha én nem turkálok a párom dolgai között (mert bízok benne, így nem érzem szükségét), akkor evidens hogy ugyanezt elvárom a tőle is.

18/L

2015. máj. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
EGy normális bizalommal teli kapcsolatban ez nem erül fel. Sose jutott eszembe nézegetni a barátom telefonját, neki sem az enyémet.
2015. máj. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Páran félreértették.Nem feltétlenül úgy kutat hogy majd "bizonyítékokat" keres ellenem.Engem pusztán az is zavar ha a messenger beszélegetéseimet ,képeimet zenéimet nézegeti.
2015. máj. 5. 15:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!