Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes hogy a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes hogy a barátnőm a telefonomban turkál?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesítő.Nem feltétlen azért mert olyan tartalom van benne amit nem kéne látni,de akkor is.Személyes dolgok vannak benne.Persze mondtam neki hogy zavar de azt mondta hogy hozzá tartozik a kapcsolathoz ilyen téren is a bizalom. -.-.Más lányok ezt nem csinálják?

17/f


2015. máj. 5. 11:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad, és ne halgass azokra, akik azt mondják, hogy igaza volt!. Bár tudom azt is, hogy ez már egy négy évvel ezelőtti téma. Ja és én is azt mondom, kutakodj te is az övében.

Itt jó páran mondják, lányok, nők, vagy a rákom tudja, hogy rühelli, ha valaki piszkálja, vagy belenéz a laptopjába, vagy a mobiljába az már az ő problémája. Valaki meg még azt is hozzátette, hogy azóta nem engedte meg, hogy belenézzen a mobiljába. Mondjuk, ha én találtam volna benne megcsalásra utaló dolgot legyen az akár laptop, vagy mobiltelefon engem aztán nem érdekel, hogy megengedi, vagy nem hogy belenézzek én innentől kezdve magasról tennék az erkölcsre, egyéni jogra én már csak azért is belenéztem volna, ha akármilyen gyanús dolgot is találtam volna, és ha meg jön a hiszti, hogy ("Hogy merted piszkálni, vagy belenézni a laptopomba, mobilomba?"), én biztos

, hogy belenyomtam volna a laptopot, vagy a mobilt a...Na mindegy nem is értem mit kell ebből olyan nagy patáliát csapni hölgyek itt a kivétel tisztelet.

Az utsó előttinek meg azt mondom, hogy az hogy elvárja a.., hogy ne nézzen bele a telefonjába, gépébe az egy dolog az ő a mások azok mások állítom, nem ő maga vásárolta gondolom a méregdrága laptopot egyedül akkor meg ne reklamáljon. Mondjuk a mobilt azt még el tudom képzelni na de...Viszont, én azt mondom, ha csak az az egy laptop van kettőjük között, akkor szerintem meg nevetséges az, hogy erre a másiknak meg külön engedélyt kell kérnie.

Viszont azt is mondom neki egy kis poén a témába ha azt látja, hogy egy izomagyú piszkálja a gépét inkább azt tanácsolnám neki, hogy ne próbáljon meg vele szembe szálni, mert sosem lehet tudni, és a végén még ő húzza a rövidebbet.

Bocs kérdező! Egy kicsit hosszú voltam, és ez utóbbiak már nem neked szólnak, hanem az okostóniknak.


(ffi#*0972).

2019. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!