Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tud senki sem szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud senki sem szeretni?

Figyelt kérdés
Csúnyának nem vagyok csúnya, hiszen akkor nem lettek volna párkapcsolataim sem. Átlagos kinézetű vagyok. Barna hajú vagyok, nem vagyok kövér, nem nagyon van bőrhibám, viszont vékony szálú a hajam, és nagyon fehér a bőröm. Nem tudom miért de a pasik hamar otthagynak. Meg sem magyarázzák az okát, vagy ha meg is magyarázzák, akkor is ilyet mondanak túl jó vagyok hozzá, ő nem érdemel meg engem stb. Nem vagyok egyáltalán egy nagymenő lány, akire a férfiak vágynak. Nem vagyok elég önálló, csendes, visszahúzódó vagyok. Vajon miért nem bír senki sem elviselni? Pedig vannak tőlem sokkal bunkóbb emberek is akiknek van párjuk.
2015. máj. 5. 13:39
 1/10 A kérdező kommentje:

L/24


Bunkó válaszokból nem kérek, és nem akarok itt ismerkedni.

2015. máj. 5. 13:40
 2/10 anonim ***** válasza:
Türelem rózsát terem, erre ennyit tudok mondani (vártam én is eleget, szóval tudom milyen) 26/F
2015. máj. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pasikent volt 6 kapcsolatom 3 megcsalassal végződött, 2 -nel telefonon dobtak ki.

Szerettem őket próbáltam a legjavamat kiadni, de úgy látom a mai nőknek az kell hogy legyen ki porig alázza őket, meg yolo, swag

Lehet maradi vagyok de nekem fontos a hosszútávú harmonikus kapcsolat amiért mindent megteszek, de hát ez senkinek sem kell már a mai világban :)

2015. máj. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

valószinű, hogy nem a kinézeteddel van baj,

mint említetted, csendes vagy és visszahúzódó.


inkább legyél vicces, minimális szinten dinka (pld legyél benne a nyilvános közösólésben) na meg a visszahúzodo ellentétje.


szerintem ez a baj

2015. máj. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ebből semmi se derül ki rólad. De legalább kiírtad magadból.
2015. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a 4-esen sirok :')
2015. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy leírás alapján szerintem nem lehet megállapítani hogy mi lehet a baj. Egyikünk sem ismer, nem tudjuk mit ronthatsz el. Az is lehet hogy tulajdonképpen semmit, csak hülyèket fogtál ki eddig.

26/F

2015. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy "sótlan" vagy, esetleg túl zárkózott, vagy nincs szexi kisugárzásod, és önbizalomhiányt sugárzol. Azt a pasik nem szeretik.
2015. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki szeretni fog az elfogadja hogy csendes visszahúzodó vagy ,ne probálj másnak tünni senki szemében ,és türelem megtalál téged is az igaz suerelem.
2015. máj. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet mondani, hogy mindig másokkal van a baj, mert lehet h veled.

A természeteddel, viselkedéseddel, az is lehet h a megjelenéseddel külsőddel, de lehet h csak rossz helyen ismerkedsz.


De az is lehet h csak a bunkó nagymenők kellenek neked is.

2015. máj. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!