Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együtt aludtam valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt aludtam valakivel, az megcsalás? Csak aludtuk, de összebújva, meghitt volt. Egyébként az exem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 11:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szarul érintene, ha a barátom az exnőjével aludna összebújva, meghitten..
2010. febr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon utálnálak érte és véget érne a kapcsolatunk ha megtudnám, szinte biztosan. Nagyobb alázás mintha seggrészegen megdugna egy idegen. Hisz azt bizonyítod az aktuális párodnak, hogy kevés a régihez képest.


Amúgy miért csináltad? Mire volt jó? (ez csak akkor kérdés, ha saját bevallásod szerint az újat jobban szereted a réginél)


Amúgy rendkívül jó kommenteket kaptál, úgylátszik ma nagyrészt az értelmesek vannak itt:) Meglepő. A kommentekben minden benne van.

2010. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez egy olyan dolog, hogy nem történt semmi, ami az "íratlan szabály szerint" megcsalás. Én ha nem mondanám el és bűntudatom lenne, tuti ezzel vigasztalnám magam. Jobb, ha nem mondod el.
2010. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
12:01-es vagyok. gondolom, akik lepontoztak mintapolgárok, helytelen cselekedetre soha még csak gondolatban sem vetemedtek, piroson sem mennének át, inkább hagynák magukat a helyszínen főbelőni :) azért írtam, amit, mert ami megtörtént, azon már változtatni úgysem lehet, ne nagyobbítsuk a bajt...de gondolom az ilyen erkölcsi magasságokban leledző emberek (félistenek?) időutazásra is képesek...egyébként fenntartom, hogy nincs ügy...
2010. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ha nekem egy ilyennel állna elő a párom, biztos kikészülnék. De csak mert tudom, hogy ő a mai napig szereti az exét...
2010. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én aszerint "ítélnék" hogy milyen érzéssel aludtatok együtt. És ahogy leírtad ez meghitt volt. Tehát feleslegesnek érezném magam. És otthagynálak. ;P
2010. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem mondtam el a barátomnak a történteket... ő is biztos csak kikészülne. Szeretem őt, de az exem iránt sem múltak el az érzéseim abban a pillanatban, amint szakítottunk (egyébként a jelenlegi srác miatt szakítottunk...)
2010. febr. 24. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!