Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja, hogy erősebb vagyok nála, mit tegyek?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok(N) és 15 éves korom óta kajakozok.A barátom átlagos kondivan van és nagyon zavarja,hogy én vagyok az erősebb.Nem dicsekvésből írtam ki,hanem azért,mert ő már 7 olyan barátom volt, aki ezért hagyott el és félek, hogy vele is ez lesz :(
2015. máj. 5. 21:27
 1/8 taopaipai válasza:
hát az elég gáz ha a férfi gyengébb mint a nő, szedd rá a barátodat hogy gyúrjon egy kicsit mert nem a te hibád ha erősebb vagy, hanem az övé
2015. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vele minden rendbe van, csak a sportot én vittem túlzásba.Hogy tudnék "gyengülni"
2015. máj. 5. 21:36
 3/8 taopaipai válasza:
egyszerű, csökkents a sport mennyiségén, az se jó ha túl erős vagy
2015. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress olyat, akit nem zavar. Vagy ha zavarja is, van olyan férfi, hogy nem rinyál, hanem tesz ellene. Pl. ő is kajakozik, vagy súlyemelő, vagy szimplán fekvő támaszozik esténként.

Én küzdő sportoltam, a párom meg testépítő volt. Mindketten csak hobbi szinten csináltuk. De azt észre vettem, hogy amikor én kicsit "elhúztam", vagy valamilyen elismerést szereztem, az őt nem lelombozta, hanem felvillanyozta, hogy még jobb legyen, keményebben eddzen.

2015. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne Te akarj gyengülni, a srácot motiváld.


Nekem több olyan párom volt, aki jobb volt nálam sportban (általában nem nyers fizikai erőben, mert abban én voltam a jobb, de jobban bírta az edzéseket, maratont futott, amikor én 30km-et, stb...). Engem inkább mindig motivált, és próbáltak ők is segíteni, hogy fejlődjek.


Az a baj, hogy ha egy férfi nem eléggé magabiztos annyira, hogy elviselje, ha a párja valami fizikai dologban jobb nála, és ezért szakít, azzal nem sok mindent tudsz tenni, keress olyat, aki nem ebben méri a saját férfiasságát.

2015. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne te szállj alacsonyabban, keress valakit erősebb szárnyakkal.


(AHH IDE EGY PAULO COELHO PLECSNIT!!!)

Egyébként tényleg :)

Ez nálam is volt probléma. Sz...rd le, majd lesz valaki, aki azért szeret, aki vagy.

2015. máj. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahahha 6-os! Ez tényleg szép volt, simán jár a Paulo Coelho plecsni.:) Mellesleg egyet is értek vveled!
2015. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, hogy mi lehet a párod problémája. Amikor megismert, akkor is láthatta, hogy izmos vagy, ebből következik, hogy valamilyen szinten erős is. De mi ezzel a baj? Egy párkapcsolatban nem tudom, hol van jelentősége, hogy ki és mennyivel erősebb a másiknál. Hol és hogyan méritek össze az erőtöket? Hogyan válik ez utóbb zavaróvá?
2015. júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!