Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal eldöntöttük hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal eldöntöttük hogy szeretnénk kipróbálni hogy esetleg hármasban egy másik lánnyal is aki a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze én is benne voltam meg mindenki . Viszont ma tettünk egy próbát hogy csak csók én is a barátnőmmel is meg ő is a barátnőmmel.. Viszont mikor én láttam hogy ők csókoloznak olyan szenvedélyessen meg minden...hiába mondtam utána a páromnak hogy ez volt a probléma nem akartam lemondani mivel tartom a szavam meg ilyenek...de mit tegyek?
2015. máj. 5. 21:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Sajnálom nem hittem nektek A nagy szerelemben :/ nem régóta voltunk együtt de én meg akartam neki adni minden..jelenleg terhes vagyok tőle azt mondta vetessük el de nem tudom. nagyonszeretem .ma beszéltem vele Felhívtam össze futottunk beszélgettünk de csak barátok . Mint kiderült csak csókkal de ossz szűrték a levet de barátnőm elutasította :/ ezt kapom :(
2015. máj. 7. 21:54
 22/24 anonim válasza:
0%
Hogy nézel ki?
2015. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Megbántam, hogy feljöttem ide most, hogy ilyen kérdéseket kell olvasni. Tudom, hogy nem normális az ember, de ennyire? Muszáj ilyet kiírni ide? Ez már nagyon fájdalmas...
2015. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Én már nagyon nehezen lepődöm meg..
2015. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!