Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagáltam a dolgot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagáltam a dolgot, vagy helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
A barátomnál voltam egy hétvégén. Másnap hogy öltöztem fel, felvettem a tangámat meg a melltartómat. A harisnyanadrágomat készültem felvenni, a lábamat felraktam egy fotel karfájára amikor a barátom mögém lépett és megfogta a fenekemet és végig húzta a középső ujját a fenekemben lévő pánton, mire én dühösen nekitámadtam hogy mit gondol magáról.

2015. máj. 7. 13:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igazából azon kaptam fel a vizet, hogy megcsiklandozta a fenekem a végbélnyílásomat ahogy az ujját végighúzta.
2015. máj. 7. 13:45
 12/21 anonim ***** válasza:
szoktátok análisan csinálni? lehet azért tette, vagy szeretné, vagy csak viccelődött...de ha problémád van ezzel akkor is meg lehet beszélni normálisan...gondolom...
2015. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tanga volt rajtad könyörgöm, még ha csikis is, minek kell kiakadni? Szimplán meg lehetett volna mondani, hogy csikis és ne csinálja. Nem hinném, hogy azért csinálta mert anált akar. Szimplán egy átszexelt hétvége után nehezen enged el, ezért minden lehetőséget kihasznál, hogy élvezze a tested. És egy bugyiba bújtatott gömbölyödő fenék pont jó erre. inkább örülni kellene neki, hogy még ilyenkor is hozzádérne, keresné a kontaktust


9es voltam

2015. máj. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Eddig egyszer csináltuk análisan, orális már többször volt.
2015. máj. 7. 13:52
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor izgató volt számára a látvány :) inkább örülj neki :) másoknak meg pont az a problémájuk, hogy nem közeledik feléjük a barátjuk...de ha épp rossz hangulatodban talál meg ilyennel vagy bármivel ne támadd le, inkább mond meg neki, hogy ne csinálja...
2015. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
nemhogy örülnél neki...
2015. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Majd megbeszélem vele, kicsit hiányzik. Valóban én is úgy gondolom, hogy túlreagáltam
2015. máj. 7. 14:59
 18/21 A kérdező kommentje:
Holnap délután megyek hozzá, tudom már hogy mivel fogom kiengesztelni.
2015. máj. 7. 20:15
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen egy anállal.
2015. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Túl. helyes reagálás: Oda fordulsz felé mosolyogva,és adsz neki egy puszit,ha elérhető köleségben van hozzá.
2015. máj. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!