Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk véleménye érdekel elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk véleménye érdekel elsősorban, de a lányoké is hogy Ők mit tennének most?! Milyen ember ez már? Most mit akar?

Figyelt kérdés

Ott kezdődik a sztori, hogy van egy srác (nagyon jól elvagyunk és tudom hogy tetszek neki:D )aki nálam 4 évvel idősebb, és Őt ez zavarná a mi kapcsolatunkban ha összejönnénk, mondván, hogy egy 16 éves lánnyal nem lehet bármit csinálni. Ezt értem is, de azt nem hogy ezt most akkor minek kérdezte meg?? És tegnap elhívott egy "bálba" hogy jó lenne ha mennék, nagyon örülne neki ha ott lennék én is. Mondtam hogy még meglátjuk hogy elmegyek-e. Erre azt kérdezte hogy tehát jössz?,Mondtam hogy na jó elmegyek.Örült neki nagyon!! De a baj ott van, hogy ma egy másik lánnyal láttam smárolni:S És szerintem tudta nagyon jól hogy látom, de azért is fogdosták egymást.:S Nagyon rosszul esett/esik!!:S Ez most mi volt??? Ez ugyan mire volt jó??

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!!

16/L


2010. febr. 23. 16:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, ez a faszi egy ribanc!

Egy retkes ringyó csődör.


Ez nem féltékennyé tevés. Hol éltek ti?


Kérdező, nehogy szóba állj vele, mert akkor te csinálnád a legnagyobb hülyeséget!


Legközelebb te csókolózz és ölelgess egy helyes srácot, de rá se nézz, és legyél vele kedves, de szard le, nézz keresztül rajta, mintha nem is érdekelne.


Amúgy meg ribanc a faszi és le akar fektetni.

Te sokkal jobbat érdemelsz!

2010. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!