Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe nagyon szerelmes vagyok es az a fiu cigany. Az anyukam hallani se akar rola, es avval fenyeget, hogy kikuld kulfoldre az apamhoz. Meddig fenyegethet ezzel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 21:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
Gyökerek vagytok mindannyian :))) 18éves vagyok barátnőm 15éves és énis cigány vagyok anyja apja tiltja...de csak mert nem ismer..1év 2hónapja vagyunk együtt és SOHA! és nemis gondoltam rá szeretem tisztelem amit kér megkap kapott már tőlem sok ajándékot és sok mindent úgyhogy nem kellene előítéletesnek lenni amíg nem ismersz rendest lehet hogy ott nincsennek rendesek de pl én olyan vagyok nem basztam még át senkit és nem kéregetek össze vissza mivel MEGVAGYOK NEVELVE!!! nevelés kérdése az egész...és nemvagyok se éhenkórász se semmi mindenem megvan amit csak akarok...úgyhogy ennyit a sok okoskodórol neked meg csak azt mondom hogyha rendes a srác és látod rajta hogy minden oké meg hogy ő nem olyan mint a többi akkor hajrá! neked kell ismerni nem a gyakorikérdésnek :)
2015. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%
Soha és nemis gondoltam rá hogy megütöm* akit szeretsz nem bántasz legyen cigány vagy magyar ennyi!
2015. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
12-es. A fogalmazásodból itélve nem voltál meggyőző. Inkább tőled is tíz lépés távolság.
2015. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
14-es nem is akartalak és nemis foglak meggyőzni mert nem nagy érdekel a véleményed meg nemis akarlak meggyőzni mert akinek számít a véleménye az tudja hogy milyen vagyok és ismer és nem egy magyar kérdezte már meg tőlem hogy én cigány vagyok-e....
2015. máj. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
12-es látom nem megy magyar,egyesek nem a gonosz testvíreidről beszíltek,hanem a munkás parasztjáróó aki nem lop,remílem így írted má a szavakat.
2015. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
És hasonló felfogású emberek miatt tartunk itt ahol tartunk ;) inkább gondolkozz mielőtt beszélsz
2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nem csak*
2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Orbán is cigány ugye? :)
2015. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
81%
Én magyar fiú vagyok, nekem apám ellenzi, hogy cigánnyal jöjjek össze, de nem is szándékozom. Ő valószínűleg kulturális különbségek ami miatt tiltja. Másik, hogy én is irtózom az ilyen kapcsolatoktól. 22F
2015. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Semmi gond 12-es. De úgye ettől még nem fogunk magyarok lenni. Az rám nézve sértő. Ettől még nem szeretném hogy a hátam mögött legyél.
2015. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!