Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezem őket sosem akarnak velem találkozni. Nincs nagy szövegem de azért csúnya se vagyok, egyesek még humorosnak is találnak, olyan átlagos fickónak mondanám magam.
2015. máj. 7. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom, de nem is érdekel.
2015. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nincs pénzed, nem vagy 40kg, vagy páwa.:)
2015. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor ne válaszolj.
2015. máj. 7. 21:31
 4/16 anonim válasza:

1-es....akk mi a f.a.sz.nak irsz ide? Mehetsz a p.i.cs.a.ba.

Sztem az a bajuk h lehet h tul koran kiderul v elmondod h tetszenek... Probalj baratkozni veluk es kb 1honap utan szemelyesen kozold vele

2015. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vagy nincs pénzed,vagy csúnya vagy,vagy kövér vagy,vagy pancser vagy,vagy vagy.De most komolyan ne ismeretleneknek tedd fel a kérdést hanem magadnak.
2015. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4: Nem tudom... A kommentemnek annyi értelme van, mint a kérdésnek... Semmit se írt magáról a kérdező... Szerintem önbecsülése, önbizalma, magabiztossága nincs.
2015. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a jó válaszokat. Ebben a barátkozásban van valami. Igaz pénzem nincs mivel tanulok. De nem vagyok csúnya nem is vagyok az lúzer alkat. Na mindegy nem akartam nagyképű lenni, köszi a válaszokat.
2015. máj. 7. 21:39
 8/16 anonim ***** válasza:

Először is mindig add magad.

Ha te egy amolyan visszahúzódó vagy, akkor nehezebb a dolgod.

Az a lényeg, hogy ne akarj parnert görcsösen, meg ne lássák, hogy alsóbbrendű vagy. Még ha úgy is érzed, akkor se. Ugyanis nem vagy az!!!!!

A nők nem szeretik a nyuszikat, de sose ess át a ló másik oldalára.

Tűnj mindig keménynek, de sose túl keménynek. Ne bánts meg senkit, persze ugratni lehet.

Az kell sugároznod, hogy neked igazából mindegy, hogy találkozik veled, vagy nem.

Mondd a nőnek, hogy ismersz egy frankó kajáldát, ahol mondjuk finom a saláta, így megtudod, hogy vega-e a csaj, s így már többet is tudsz róla...

A többi meg jön magától.


JÓ VADÁSZATOT.

2015. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor valamit változtass magadon,többet nem tudok mondani.
2015. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8/9

Ez a válasz jó. Ennek hasznát veszem majd.


9/9

Azt hiszem ez nyilvánvaló.

2015. máj. 7. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!