Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezem őket sosem akarnak velem találkozni. Nincs nagy szövegem de azért csúnya se vagyok, egyesek még humorosnak is találnak, olyan átlagos fickónak mondanám magam.
2015. máj. 7. 21:29
1 2
 11/16 anonim válasza:
Azért nincs barátnőd, mert a mai rohanó világban ez akkora luxus, hogy csak egy átlagon felüli ember engedheti meg magának.
2015. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ha igazad lenne az emberiség rég kihalt volna.
2015. máj. 7. 23:26
 13/16 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló voltam.

Örülök, hogy segíthettem.

2015. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sokat próbálkoztam, szörnyű dolgokat éltem át. Már nem is erőltetem. Egyetlen esélyem az lenne ha a szutyok tömeg emberek kihalnának, és aki megmaradt annak meg háromszorozódna az értelmi szintje és kialakulna némi humorérzéke.
2015. nov. 1. 13:34
 15/16 A kérdező kommentje:
Hopppppppppááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2015. nov. 1. 13:35
 16/16 A kérdező kommentje:
Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
2015. nov. 1. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!